[quote name='iwna5702']Po cichu podgladam watek - mam pod opieka Barrego z banerku ponizej i troche marnie z kasa ale od przyszlego tygodnia moge cos wplacac - mysle ze 20 zl na stale od lipca na pewno.
Myszo w Twoim awatarze zdjecie pieska strasznie podobnego do mojego ukochanego Toffika (za TM)[/QUOTE]
super bardzo seredcznie dziekujemy w imieniu NEXTA :-)