Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. zapraszam na bazarek dla marysi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186406-Filmowy-bazarek-dla-Marysi-.Do-06.06.2010?p=14754790[/URL]
  2. Marysia przebywa w Konstancinie pod czujnym okiem cioteczki KAGO :-)
  3. [quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Panie z hoteliku napisały: :):):)[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I]"Przesyłam zdjątko "Topiś marzyciel". Latam dzisiaj cały dzień i "focę". Wszystko przesyłam do Beaty z prośbą o porozsyłanie na poszczególne wątki. [/I][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I][COLOR=blue]U Topisia wszystko w należytym porządku, marzy tylko o słoneczku i prawdziwej wiośnie[/COLOR]..."[/I][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bab5f82e28da68b6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/333/bab5f82e28da68b6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczny topiczek w końcu dostaje to od życia co najlepsze:-)
  4. super wieści pani Tereso że wszystko wraca do normy .Pozdrawiam i czekamy na foty kudlacza:-)Pani Tereso porosze o numer konta to zwróce pieniążki za ogłoszenia:-) I tak bardzo dużo pani zrobiła dla misiaczka :-)
  5. BYŁO BY SUPER :-) wysłałam emaila :-)
  6. najnowsze zdjęcia MISZKI :-) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/07721eab.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/7e578fd5.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0e47a1e5.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/86df5e5d.jpg[/IMG]
  7. zapraszam na watek marysi (suni z klembowa) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186346-Marysia-potrzebujemy-wsparcia-finansowego-na-utrzymaniu-jej-w-hoteliku-.?p=14746879#post14746879[/URL]
  8. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Bardzo prosimy o grosik dla Marysi. Koszt pobytu w hoteliku to 500 zł m-cznie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zapraszam na watek Marysi .Marysia to długowłosa ,onkwata suczka zabrana ze schroniska do którego trafiła około pół roku temu ( co się z nią działo przed schronem trudno stwierdzić) . Obecnie przebywa w DT , pobyt ma opłacony do końca maja. Myśleliśmy ze Marysia jest spokojną i zrównoważoną suczką która szybko znajdzie dom[/SIZE][COLOR=black][FONT=Verdana] , [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ale niestety nie wszystko jest łatwe, jasne i proste.[/SIZE][/FONT][/COLOR][SIZE=3] Po wprowadzeniu jej w nowe, lepsze warunki okazała nadpobudliwa i mega emocjonalna .Na spacerach niesamowicie ciągnie na smyczy, wpada w histerię i próbuje się „wyślizgnąć” z obroży . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na tą chwilę Marysia kompletnie nie nadaje się do adopcji bo poprostu będzie wracała z ds. bardzo szybko , chcemy jej zaoszczędzić kolejnych stresów dlatego chcemy potrzymać w hoteliku , popracować z nią i zwalczyć w niej strach , histerię ,oswoić ją ze smyczą , przyzwyczaić do człowieka .[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Podsumowując – dobra socjalizacja psa, połączona z odpowiednim treningiem psychicznym i fizycznym, zapewni nam pewną siebie i wesołą Marysię , który będzie otwarta na świat. Mniej stresu, więcej radości.Dodam że marysia jest wysterylizowana :-)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Możemy tego dokonać ale tylko dzięki waszej pomocy , pomóżcie utrzymać nam Marysię w hoteliku , każdy grosz przybliża ją do normalnego , spokojnego życia .[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue][FONT=Comic Sans MS]Mamy pierwsze stałe delarację[/FONT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]Aga 33-76 - 10 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]kami_23 - 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]memory- 10zł.[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Deklaracje czerwiec wpłyneły [/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]aga33-76 10 zł.[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]kami_23- 10 zł.[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Kwota z filmowego bazarku to 40 zł. [/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Jednorazowa deklaracja od kami_23 - 20 zł.[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]J[/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ednorazowa deklaracja od mony025 - 100 zł.[/SIZE] [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Jednorazowa deklaracja od Kinia 1984 - 30 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Deklarację lipiec wpłyneła [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]kami_23 - 10 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]aga33-76 - 10 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Deklaracja sierpień wpłyneła[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]kami_23 20 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]memory - 10 zł.( ogólnie wpłyneło 50 zł, zapłacone do końca roku )[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]aga33-76 -20 zł.[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]WYDATKI [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]HOTELIK U BEATY (25-05 do 25-06,2010) za 06/2010 500 zł. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]( 210 zł. z konta marysi + 290 zł.ze skarpety klembowskiej)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]Hotelik 25-06 do 25-07 2010 500 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000](20 zł dekl+ 480 wolontariusze )[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]hotelik 25.07 do 25.08 450 zł ( 50 zł deklaracje 400 wolontariusze) [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]A oto nasza MARYSIA [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000][SIZE=6]Stan konta na 22,08,2010 40,00 ZŁ.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/7cd2b3e6.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/b753b76d.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/8509ad2d.jpg[/IMG]
  9. Dominka bardzo dziekujmy za wpłatę dla buni:-)
  10. [quote name='zozolina']furia pieknoisci ty moje :loveu::loveu::loveu:!!!!!!!!!!!!!!! Wow ale powaliła mnie na kolana serio:mdleje: !!!!!!!!!!!!!! Gdzie jest ten cały klembów????? Daleko to odemnie???:confused::confused::confused::confused:[/QUOTE] raczej daleko a chcesz jej pomóc?
  11. hotel w konstancie za bullaka to czterysta zł z karmą .
  12. tego nie przewidzimy napewno , ale warto próbować i jeszcze jednego zabrać ze schronu koszt hotelu to koszt 500 zł z karmą w Konstancinie. Może będzie taniej czyli 450 zł .
  13. witaj misiaku :-) już lece na watek [B]Dorothy.....[/B]
  14. wysłałam zdjecia zobaczymy co ada-jeje powie , tzreba wybrać takiego żeby w miarę szybko się wyadoptował
  15. i jeszcze raz do góry skaczemy.................
  16. [INDENT][B]I jeszcze jeden może być przewieziony do hoteliku .dostałam taka wiadomość na pw od Ada-jeje[/B] "witam, w zwiazku z sytuacja powodziowa wszystkie hotele sa zajete. DT nie dysponuje zwlaszcza dla bullowatych, Jezeli znajdziecie hotel to jestem w stanie placic za bulla 300 zl przez 3 miesiace. na dluzej nie moge sie zobowiazac bo nie wiem ile nam splynie kasy z jedngo procenta. pozdr. Jola " Mamy hotelik do którego mozemy przewież jeszcze jednego szczęśliwca , tam gdzie w obecnej chwili przebywa Tina , ale brakuje jeszcze około 150-200zł . czy ktoś jeszcze mógł by dołożyć jakiś grosz żeby umieścić psinę w hoteliku? [/INDENT]
  17. [quote name='esperanza']Mam propozycję na promocję szczeniaków. W niedzielę 30 maja my, czyli Stowarzyszenie "Niczyje" będziemy mieć swoje stoisko na imprezie "Miasto miłosierdzia" na Krakowskim Przedmieściu w W-wie. Mamy zgodę, by pokazać 2-3 szczeniaki do adopcji, pod warunkiem, że będą zdrowe i zaszczepione. W tej chwili nie mamy małych szczeniąt do adopcji w W-wie i okolicach. Jeśli ktoś z wolontariuszy przytuliska przywiezie maluchy na imprezę i będzie się podczas jej trwania szczeniakami opiekował, możemy zapewnić miejsce w naszym namiocie. Kontakt do mnie: 607-077-350[/QUOTE] już myślimy napewno się odezwiemy:-)
  18. teraz tyko dużo słońca życzymy
  19. Tosiu śpij spokojnie [*] [*] [*] p.Ulu bardzo współczuję i dziekuje że chociaż tak krótko ale antocha była kochana :-(
  20. furia będzie przed adopcją napewno wysterylizowana.
  21. 35) Suczka 35a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/fd0a7139.jpg[/IMG] 35b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/90211bb7.jpg[/IMG] 35c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9c0b63f5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...