AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
a ja znowu przypomnę o bazarku dla braciszków topika ze schronu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184973-Bazarek-quot-SPA-quot-dla-psiakĂłw-z-Klembowa-do-21.05.2010/page3?p=14647174[/URL]
-
Wlaśnie rozmawiałm z moniką z katowic która jest w ciągłym kontakcie z paniami z hotelku, i po kosultacji z weterynarzem zgodnie stwierdzili że nie ma ptrzeby aby topik "uczęszczał" na dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne. BARDZO DZIĘKUJĘMY ZA DOBRE CHĘCI I POLECAMY SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ :-)
-
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
14.Suczki mix husky (trafiła do schronu ze szczeniakmi , które są także do adopcji ) 14a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/cc436ed4.jpg[/IMG] 14b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/590d3cd9.jpg[/IMG] 14c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ad8c36cb.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
13.Suczka LEA - boi się bardzo i raczej unika człowieka 13a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9167d07b.jpg[/IMG] 13b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/44796876.jpg[/IMG] 13c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/70f34ac0.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
12.Pies HERKTOR - młody (mój ulubieniec -przesymatyczny,jak jest na wybiegu nie zaczepia psów w boksach , posłuszny,aportuje , uwielbia zabawy z piłką ) 12a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ca36b86b.jpg[/IMG] 12b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9fac648e.jpg[/IMG] 12c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c1dc1bfd.jpg[/IMG] -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i one pewnie prześczęsliwe gorzej z panią -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
oki bardzo dziekuję i życze szybkiego powrotu do zdrowia :-) -
8 miesięczna Janka już w nowym domu!!!! Trzymaj się mała!!!!
AGA35 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
jest bardzo przytulaśna i spragninq człowieka .Cioteczki nie pozwólmy jej wrócić do schronu ona jest taka młodziutka i:-( -
dobranoc buniaku :-)
-
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
p.Tereso bardzo wspóczujemy choroby :-(.Moze jak by pani moga zrobić parę aktualnych zdjęć to bym mu zrobiła allegro. -
[quote name='Aleksandra95']A na pewno to burek??? bo w blaszaku po lewej stronie to Pan Tomek mówił że to nie Burek trzeba Pana Tomka poprosić żeby go Wam pokazał ja go osobiście nie widziałam odkąd go tam zawiozłyśmy:([/QUOTE] Olu pan Tomek już nie pracuje w schronisku także zapytamy o Burka pracowników zobaczymy co nam powiedzą
-
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
11.Pies Miso -młody około1,5 do 2 lat bardzo duży i bardzo milusiński 11a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/707f7fcf.jpg[/IMG] 11b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ada28e2c.jpg[/IMG] 11c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/7a55a3ce.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
10.Pies Loluś - trafił do schronu w ciężkim stanie - do jedzenia ktoś mu dodał szkło i mial pocharatany żołądek 10a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/04cd0e01.jpg[/IMG] 10b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/70f3554b.jpg[/IMG] 10c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0b237f32.jpg[/IMG] -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
misku kochany nie uciekaj tak nisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]Agnieszka Bartnicka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]05-200 Wołomin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]ul.Polska 14/3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]52 1160 2202 0000 0000 7867 2300[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] bardzo prosze :-)[/CENTER]
-
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
9.Suczka Tina wysterylizowana[COLOR=red] ADOPTOWANA[/COLOR] 9a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ece831e7.jpg[/IMG] 9b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0f33a830.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
8)Pies FREDZIO 8a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0280b7cd.jpg[/IMG] 8b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5de875b8.jpg[/IMG] 8c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/af207b70.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
7. Pies LORD w typie collie smooth 7a) 7b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/8fefff1f.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/81ebf9e0.jpg[/IMG] 7c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/cc7e9fd9.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
6.Suczka MARYSIA - WYSTERYLIZOWANA [COLOR=red]ADOPTOWANA [/COLOR]:multi: 6a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4ffff477.jpg[/IMG] 6b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/00a079bf.jpg[/IMG] 6c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/e23557b7.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
5.Suczka AIVA - WYSTERYLIZOWANA [COLOR=red][B]ADOPTOWANA [/B][/COLOR] 5a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9a8eeebe.jpg[/IMG] 5b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6d6be2f8.jpg[/IMG] 5c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/d292d5d9.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
4)Suczka Kropka - WYSTERYLIZOWANA [COLOR=red]ADOPTOWANA [/COLOR] 4a) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c0b801f4.jpg[/IMG] 4b) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/1d051ede.jpg[/IMG] 4c) [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ca7d78b6.jpg[/IMG]