Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Wszyscy szukamy Partyzanta. Przecież to nie kamfora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Malutkie.......One tak mi się podobają. ŚLICZNOSCI. Już myslałam,ze mają domek a tu taka klapa.:-(
  3. Ja troszkę sie popłakałam ,jak go zobaczyłam. Pani Krysia pisze ,ze troszke urósł. Widac,że jest szcześliwy. Na zdjeciu jest z najmłodszym synem P. KRYSI ,Wiktorem.
  4. :multi:Natalia - piękne imię...... Mała gwiazdeczka w prezencie. Gratulacje dla rodziców.:multi::multi:
  5. To już chyba koniec świata bedzie. Brakuje słow. Moge tylko podnieść. Tak bardzo by sie chciało pomóc,tylko jak????:-(:-(
  6. Wspinaj się dziewczyno ,bo spadniesz!!!!:lol::lol::lol:
  7. Pomocy wzywamy !!!!!!!!! Wszyscy watek czytamy i pomagamy!!!!! Kto pomoze jesli my sobie nawzajem nie pomozemy.:cool3:
  8. Nie mogę,jak takie stworzenie mozna wyrzucić. Jak ono patrzy. Takie śliczne oczęta. Czy tacy ludzie mogą spac spokojnie??
  9. [quote name='Bjuta']Szczeniaki chełmskie mają 7 obserwatorów i 1649 wejść. (U Halbinki też 7 obserwatorów) A czy są jakieś realne szanse na dobre domy? Javeno, czy doszły te umowy adopcyjne?[/QUOTE] Umowy doszły .Bardzo ,bardzo Ci dziekuje..Nawet nie wiesz ile mnie kosztowało ,zeby synka ubłagać o wydrukowanie. On jak już przychodzi z pracy to taki padnięty,że nawet jesć mu się niechce.Jeszcze raz dziekuję!!!!! Będa na zaś.
  10. [url]http://i48.tinypic.com/ih3aqv.jpg[/url]
  11. [quote name='Jaaga']Ojejku, co czytam :cool3:. Halbina, naprawdę mogłabyś wziąć dwa moje łazienkowe? Byłoby super, bo pozostałe dwa mogłabym puścić na mieszkanie, a do łazienki wziąć Nikiego, bo płacze z zimna i chciałby mieszkać w domu. Małe są już odrobaczone, zaszczepione i mają książeczki zdrowia. Dałabym dwie sunie. Co prawda piesek jest największy i daje najbardziej popalić, ale przecież nie wykończę Halbiny draniem za dobre serce :eviltong:. O relacjach w domu nawet nie wspominam, bo która z nas miała szczeniaki w domu, to wie, jak nasze drugie połowy z tego cieszą się. Wielkościowo nie różnią się od szczeniąt z jednostki.[/QUOTE] Coz za radosć........:multi::multi::multi: Ja gdzies tak szóstym zmysłem czuje,że psiaczki szybko domki znajdą. Moj jest pierwszy raz w takiej sytuacji. Troche mu się nie dziwie,ale jak kocha ,to zniesie wszystko.:lol::lol:
  12. Wczoraj, póżnym wieczorem ,bardzo przepraszając, dzwonił pan .Własnie przegladał allegro i bardzo jest zainteresowany Timusiem. Nie chciał przedłużac rozmowy ze wzgledu na pózną pore,ale obiecał,że dziś napewno sie odezwie. Nr kirunkowy 32 ,wiec sadzę ,że niedaleko mieszka.;)
  13. Cioteczki palące- 10 ZŁ , to paczka papierosów ,którą sobie odmówicie dla waszego zdrowia;) a Aguś bedzie spokojna o los swojej PODOPIECZNEJ,którą wychowała od maleńkiego. Skoncentruje sie na swojej córeczce i atmosfra w domu będzie spokojniejsza.Popatrzcie ,ile dobrego dzieki jednej dyszce........:multi::lol::lol: Yennefer dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Do góry białasku.Jesteś taki piekny. Nie wiem,jak taki dorosły pies,chowany tyle lat, zniesie rozstanie. Nie moge sobie wyobrazić.
  15. Ja nie wiem,ale coś mówiłysci e o koszu wilklinowym.?
  16. Jak uwazacie.Mysle ,ze szczeniaki szybko znajdą domy.Moze jeszcze przed Świetami. Jaaga będzie miała blizej z Katowic. widzisz sama jaki ona ma sajgon.Moge tylko współczuc. Z moim Tz bedziemy się godzić w wigilię.A JAK JESZCZE SZCZENIAKI PRZEMÓWIĄ,TO MU WYGARNĄ.:evil_lol::evil_lol:
  17. Czekamy ,czekamy. Pomocy wzywamy!!!!!!!
  18. [quote name='halbina']Javeno... wydałaś "moją" sunię?... czy do mnie wyślesz te dwa zbońce?[/QUOTE] Jeśli ,byś mogła? Chyba ,ze odciązymy Jaagę?
  19. [quote name='halbina']co do zniszczeń i bałaganu... :roll: w ogóle nie rozumiem, o czym piszecie...:eviltong::p[/QUOTE] To ja pisze,że szczeniolki ogołociły pokój z tapety.Podgryzły wersalkę.:cool3: Wiesz ,powiesic się nie powiesze i tak trzeba zrobić kiedys remont,ale..............no ,rozumiesz?;) Jeśli ,byś mogła? Chyba ,ze odciązymy Jaagę?
  20. [quote name='Jaaga']Javena, podzielę się z Tobą moimi szczeniakami łazienkowymi, jak Ci zrobi się za cicho :evil_lol:. Chciałam wstawić ich wątek, ale widzę, że Ewelinka mnie uprzedziła.[/QUOTE] Ja moze bym sie zgodziła,ale mąz wytoczył mi wojnę. Znika na całe dnie.:-( Ino patrze jak pozew rozwodowy mi przyniesie. Na wieksze szczeniaki ,to jeszcze,ale takie małe. Nie mam gdzie ich trzymać. Pokój ogołocony z tapety,ponadgryzana wersalka. Dywan musiałam ściągnąć z biedą,bo był pod meblami. Cały dzień czuć w domu domestosem albo innymi zapachami,łazienkę mam malutką. Podziwiam Ciebie i Twoja rodzinę.Córce powiedziałam,zeby siedziała tam gdzie siedzi ,bo w domu nie bedzie miała gdzie spac.;>)):evil_lol:
  21. NIE WIEM ,JAK TO SIE STAŁO,ZE PRZEOCZYŁAM TEN WATEK.Gdzies na poczatku czytałam o psiakach w kompostowniku. Prześlijcie nr konta. Przecież mnie tu troche zostało. Kochane te maluszki.
  22. TAK,bo mały kocurek rozrabiaka ciągle zaczepiał i gonił raz kotki raz pieski. Teraz koty spokojnie sobie lezą. Puchatki ,jak były dwa,to toczyły walke miedzy sobą. Timus spokojny,;) ŚPIA sobie i jakby nikogo nie było ,taka cisza.:lol:
  23. [quote name='Jasza']Javeno, to u Ciebie został Timuś i Bruno?[/QUOTE] Tak,Timo i Bruno. JAKOŚ TAK PUSTO SIĘ ZROBIŁO.:placz::-(
  24. [quote name='Jasza']Ale wizyta będzie poadopcyjna Javeno?[/QUOTE] Tak,powiedziałam ,ze kiedys wpadniemy. Zostalismy zaproszeni z wielką uprzejmościa w goscinę. Zdjecia tez bedą.
  25. Poprzednie domki chyba zrezygnowały.Żadnego telefonu. Z panią z Jaworzna nawiazałam kontakt na nk. Po rozmowie z synem doszli do wniosku,ze jeszcze się wstrzymaja. W Swieta planują wyjazd a z takim szczeniaczkiem ,nie pojada,ale obiecała,ze będzie kontakt utrzymywać i napewno adoptują jakiegoś pieska. Ten piesek rasy "piesek" też już za TM. Jasza wie o jakiego pieska chodzi.
×
×
  • Create New...