Cholerka,to są jeszcze małe brzdące i już do kojca...,znów z drugiej strony,moze ten Pan faktycznie zadbałby o tego malca.. nie miałby tam zle...Tak jak to napisała Atomowka,moze psina mieszkałaby jednak przez pewien czas w domu?Nie wiem sama,ja również mam mieszane uczucia.Salo,dowiedz się wszystkiego,czekamy;)