Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Biedny Czaruś,czekają go kolejne badania...Seciu,te dobre chwile na pewno wrócą!Jak na razie to jestem spłukana,ok.15-tego wyśle kilka groszy Czarnulkowi.
  2. Rozkoszne te malce:loveu:To co,już po adopcji?:roll:
  3. Salo,wyślij mi numer,doładuje Ci konto.Tylko powiedz ile-10,25 czy 50,-Zaraz wracam...
  4. Sorry,byłam na tym wątku-tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie[/url]
  5. Jezeli macie Ere,moge doładowac z abonamentu-jak chcecie.
  6. Gotyczku,wyruszaj w podróż po lepsze życie!:loveu:
  7. Czuję,ze pojedziesz z Nim ostro:evil_lol:
  8. Cholerka,to są jeszcze małe brzdące i już do kojca...,znów z drugiej strony,moze ten Pan faktycznie zadbałby o tego malca.. nie miałby tam zle...Tak jak to napisała Atomowka,moze psina mieszkałaby jednak przez pewien czas w domu?Nie wiem sama,ja również mam mieszane uczucia.Salo,dowiedz się wszystkiego,czekamy;)
  9. Przyszłam w odwiedzinki ....i patrzę na tekst z banerka i nie wierzę:evil_lol:Cudowna przemiana!Paris,tylko bądz grzeczna dla Szafirka,Ty Nasza ,Kochana łobuziaro:evil_lol:
  10. Faith,zrobiłam przelew na 30zł,idę po cegiełki;)
  11. Kochany dziadunio...wreszcie szczęśliwy:loveu:Kurcze,nie mogę się już doczekać tych fotek:-)Dziewczyny,czekamy na nr.konta.
  12. Luziu,skrzynka!
  13. Salo,będziesz miała dostęp do komputera przez te dni?Już wszystko wiem....;)Powodzenia i wracaj szybko...do Pimpy:evil_lol:
  14. [quote name='salo']żyje Pimpa :-) . To twarda i wytrzymała sucz, hehe ;P.[/QUOTE] Ufff...Tak się cieszę!
  15. Poprosiłam już Kike9004 o przybycie na wątek.Zaraz napiszę do innych.
  16. Salo,a kontaktowałaś się już z tymi osobami -magaaaa, Danuta S, Kika9004 i magmar.Może one by pomogły.Jak coś zaraz napiszę do nich,ok?
  17. Wszyscy mieliśmy nadzieję,ze tym razem się uda.Ja z Sedalinem nigdy nie miałam do czynienia,więc w tej kwestii się nie wypowiadam,nie wiem jak naprawdę działa.Cholera wie ,co teraz robić.Może poczuła,ze coś nie tak się z nią dzieje i dlatego poszła w długą?Albo ten środek na nią nie działa.Może tak też być...?
  18. Coraz bliżej 18.00-ale nerwówka...
×
×
  • Create New...