[quote name='paula_t']Żadna tam bidula;)
Kasiu, jak macie jeszcze jakieś teksty dla Amiśka albo ktoś będzie miał czas żeby sklecić, to podsyłajcie, będzie się go co jakiś czas na różne województwa ogłaszać :)[/QUOTE]
Ok,dzięki Paulinko za wszystko... :)