-
Posts
2393 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agrabcia
-
Łezka-nieśmiała młoda suczka czeka na opiekuńczy ciepły dom
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Szkoda bardzo maleństwa -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
agrabcia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Diana79 moim zdaniem masz racje tekst trzeba okroić jak ktoś się zakocha to na zabój i może reszty dowiedzieć się poźniej. Jak będzie kochał od serca to kłopoty wcześniejsze Nesi będę na drugim miejscu. Chyba dla osoby która patrzy sercem tylko pierwsze wrazenie ma znaczenie. -
CZIKA, czeka na dom w schronisku w Jastrzębiu
agrabcia replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Czikuś pora na Ciebie -
Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.
agrabcia replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Zaraz święta Misiaczku szczęścia i nowego domku życze -
Ale te małe sunieczki śliczne mama i corka. W pierwszej chwili myślałam że to Nesi. Mam nadzieje, że szybko domek znajdą
-
Łezka-nieśmiała młoda suczka czeka na opiekuńczy ciepły dom
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Zimno a malutka bez domku. Ludzie gdzie jesteście -
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
agrabcia replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
ach co tu robić? jak reklamować? serce mi peka -
Alinko to jak będziesz w schronie to wymiziaj Piraciki i Łezke i skromnie prosze o nowe fotki jak się da. Kociaki przecudne, miały szczęście maluchy
-
Łezka-nieśmiała młoda suczka czeka na opiekuńczy ciepły dom
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Łezka Ty musisz szybko domek mieć. Gdzie twój ludzik jest? -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
agrabcia replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Czy Maniek jest zbyt pospolity? Czy Maniek nic nie czuje? Czy Maniek nie cierpi? Maniek nie jest pospolity, czuje ból, samotnść, Maniek cierpi. Cierpi przez złych ludzi, którzy skazali go na schronisko i wegetacje w milczeniu. Maniek potrzebuje domu i miłości. Czy ktoś mu go da? -
Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Domek pilnie poszukiwany! -
Zuzka-foxterierkowata biała dama z Jastrzębia MA DOM
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Powodzenia śliczna -
Gdzie twój dom chłopaku?
-
CZIKA, czeka na dom w schronisku w Jastrzębiu
agrabcia replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Ładna i na dodatek młoda a to atut, az dziwne, że nikt nie moze pokochać -
Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.
agrabcia replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ach Misiaczku, kiedy wkońcu szczęście uśmiechnie się do Ciebie? -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
agrabcia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Ludzie dzwonić. Śliczna Nesi czeka na swojego człowieka -
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
agrabcia replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
Piracik [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piracik-bardzo-potrzebuje-czlowieka,27785[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3553299_piracik_jednym_oczkiem_patrzy_na_swiat.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17595/piracik-bardzo-potrzebuje-czlowieka/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=84480&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piracik-bardzo-potrzebuje-domu-W0QQAdIdZ245761028[/URL] [URL]http://jastrzebie_zdroj.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15570.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23486,Lw==.html[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,376245.html[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=37102[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23486,Lw==.html"][/URL] -
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
agrabcia replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
Zaczne im robic ogłoszenia oddzielnie może to coś da -
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/9670537_maksi_troskliwa_i_ciepla_sunia_czeka_na.html http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MAKSI-cudowna-sunia,27522 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23302,Lw==.html http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=69535 http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,371855.html http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/maksi-cudowna-madra-sunia_8221.html http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=95279 http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=36993 http://www.morusek.pl/ogloszenie/37735/Maksi--kochana-madra-sunia/ http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15347.html http://www.pineska.pl/?id=84320 http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17497/maksi--kochana-_-madra-sunia/ http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maksi-kochana-madra-sunia-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ245120215
-
Łezka-nieśmiała młoda suczka czeka na opiekuńczy ciepły dom
agrabcia replied to alina71's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8408135_lezka_za_wczesnie_umierac.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=84297[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lezka-mlodziutka-malutka-kruszynka-W0QQAdIdZ244965378[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17479/lezka--jest-jeszcze-mloda_-wiec-za-wczesnie-umierac/[/URL] [URL]http://jastrzebie_zdroj.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15312.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37677/lezka--za-wczesnie-umierac/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12866_lezka-za-wczesnie-umierac-.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lezka-za-wczesnie-umierac!,27495[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/lezka-za-wczesnie-umierac_8211.html[/URL] -
Chciałam zrobić Maksi ogłoszenia, ale nie moge przegrac zdjęć. Confess możesz mi przesłać foty na maila [email protected]
-
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
agrabcia replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwoni, nikt nie pyta i nikt tu nie zaglada. Jaka przyszłość czeka Pirata i Bejli? Mam złe przeczucia.