Jump to content
Dogomania

agrabcia

Members
  • Posts

    2393
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agrabcia

  1. W te Święta, jestem z Wami sercem Piraciki kochane.
  2. Wszystkim cioteczkom życze Wesołych Świąt, udanych adopcji i wiary, że to co robicie ma sens i oby tak dalej. A kochanym psiaczkom super domkow takich do końca zycia.
  3. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5412/dsc00332p.jpg[/IMG] Babcinka super wygląda, przytyło się troche. Wspaniale, że jest u Ciebie Shanti. Buziaczki dla babcinki
  4. Moniko ja mam to samo. Jak Shanti coś gdzies pisze to jak zaglądam mam nadzieje, że jakis biedak dom znalazł
  5. Mam nadzieję, że dadzą rade biedulki
  6. Hopaj na początek Misiaczku
  7. Biedulki kochane, nie poddamy się
  8. Czym więcej, tym lepiej. Jeszcze ode mnie allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1366145801[/URL]
  9. Ciągle jak tu zaglądam mam nadzieje, że Shanti napisała - Piraciki juz w domu..
  10. Ręce i nogi opadają...Piratki w góre
  11. [quote name='wilczek007']pewnie myślą ze za stary jest (jakby był rasowy to by i 6 latka wzieli) .Ludzie bywaja bez serca...[/QUOTE] Taka prawda, choć teraz byłam na urlopie u rodzinki to pokazałam Mańka i bardzo się podobał wszystkim.
×
×
  • Create New...