Jump to content
Dogomania

agrabcia

Members
  • Posts

    2393
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agrabcia

  1. Teraz święta ludzie coraz mniej myślą o adopcji a wrecz przeciwnie , zaczeły się ''świąteczne porzatki'' Po św ruszymy całą parą wykupie jej pakiecik og. będziemy szukać do skutku i wkońcu się uda.
  2. Diana79 moim zdaniem masz racje tekst trzeba okroić jak ktoś się zakocha to na zabój i może reszty dowiedzieć się poźniej. Jak będzie kochał od serca to kłopoty wcześniejsze Nesi będę na drugim miejscu. Chyba dla osoby która patrzy sercem tylko pierwsze wrazenie ma znaczenie.
  3. Czikuś pora na Ciebie
  4. Zaraz święta Misiaczku szczęścia i nowego domku życze
  5. Ale te małe sunieczki śliczne mama i corka. W pierwszej chwili myślałam że to Nesi. Mam nadzieje, że szybko domek znajdą
  6. Trzymam kciuki. Maksi nie zawiedz mnie, bo psiaki z moich banerków czekaja tak długo, że siły mi opadają. Tak bym się cieszyła gdyby choć Tobie się udało.
  7. Zimno a malutka bez domku. Ludzie gdzie jesteście
  8. ach co tu robić? jak reklamować? serce mi peka
  9. Alinko to jak będziesz w schronie to wymiziaj Piraciki i Łezke i skromnie prosze o nowe fotki jak się da. Kociaki przecudne, miały szczęście maluchy
  10. Łezka Ty musisz szybko domek mieć. Gdzie twój ludzik jest?
  11. Czy Maniek jest zbyt pospolity? Czy Maniek nic nie czuje? Czy Maniek nie cierpi? Maniek nie jest pospolity, czuje ból, samotnść, Maniek cierpi. Cierpi przez złych ludzi, którzy skazali go na schronisko i wegetacje w milczeniu. Maniek potrzebuje domu i miłości. Czy ktoś mu go da?
  12. Gdzie twój dom chłopaku?
  13. Ładna i na dodatek młoda a to atut, az dziwne, że nikt nie moze pokochać
  14. Ach Misiaczku, kiedy wkońcu szczęście uśmiechnie się do Ciebie?
  15. Ludzie dzwonić. Śliczna Nesi czeka na swojego człowieka
  16. Piracik [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piracik-bardzo-potrzebuje-czlowieka,27785[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3553299_piracik_jednym_oczkiem_patrzy_na_swiat.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17595/piracik-bardzo-potrzebuje-czlowieka/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=84480&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piracik-bardzo-potrzebuje-domu-W0QQAdIdZ245761028[/URL] [URL]http://jastrzebie_zdroj.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15570.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23486,Lw==.html[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,376245.html[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=37102[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23486,Lw==.html"][/URL]
  17. Zaczne im robic ogłoszenia oddzielnie może to coś da
  18. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/9670537_maksi_troskliwa_i_ciepla_sunia_czeka_na.html http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MAKSI-cudowna-sunia,27522 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23302,Lw==.html http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=69535 http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,371855.html http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/maksi-cudowna-madra-sunia_8221.html http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=95279 http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=36993 http://www.morusek.pl/ogloszenie/37735/Maksi--kochana-madra-sunia/ http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15347.html http://www.pineska.pl/?id=84320 http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17497/maksi--kochana-_-madra-sunia/ http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maksi-kochana-madra-sunia-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ245120215
  19. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8408135_lezka_za_wczesnie_umierac.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=84297[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lezka-mlodziutka-malutka-kruszynka-W0QQAdIdZ244965378[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17479/lezka--jest-jeszcze-mloda_-wiec-za-wczesnie-umierac/[/URL] [URL]http://jastrzebie_zdroj.kokosy.pl/zwierzaki/psy/15312.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37677/lezka--za-wczesnie-umierac/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12866_lezka-za-wczesnie-umierac-.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lezka-za-wczesnie-umierac!,27495[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/lezka-za-wczesnie-umierac_8211.html[/URL]
  20. Chciałam zrobić Maksi ogłoszenia, ale nie moge przegrac zdjęć. Confess możesz mi przesłać foty na maila [email protected]
  21. Nikt nie dzwoni, nikt nie pyta i nikt tu nie zaglada. Jaka przyszłość czeka Pirata i Bejli? Mam złe przeczucia.
×
×
  • Create New...