-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
[CK] Era- ONek na 3 łapkach?! Niestety :( Szukamy DOMKU!
polubek replied to Macho's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180171-CK-Era-ONek-na-3-%C5%82apkach-%21-Niestety-%28-Szukamy-DOMKU%21"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4349/era07awalmin3.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180171-CK-Era-ONek-na-3-%C5%82apkach-%21-Niestety-%28-Szukamy-DOMKU%21"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/293/era07awalmin.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180171-CK-Era-ONek-na-3-%C5%82apkach-%21-Niestety-%28-Szukamy-DOMKU%21"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2030/era07awalmin2.jpg[/IMG][/URL] dla ery banerki -
[quote name='Isadora7']powinnaś się tym zajmować zawodowo dobrze ci idzie .................bry wsiem[/QUOTE] ecie pociągnę tak przyszły tydzień bo za dwa tygodnie będę chodzić od rana więc nie wim czy ktoś chciałby pijać zimną kawkę. no chyba że wstanie o 4 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
co dzieje się z psem? tak długo nie ma żadnej informacji
-
widzę że znowu ja nuszę kawę zaserwować :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu: Dla Ellig i Isadora espresso :loveu: Dla RenW machiato w filiżance ze złotą łyżeczką :loveu:
-
wpadam z rana tak na szybko. wolne się skończyło Wuuuuniaaaaaaaaa Wuuuuuuniaaaaaaaaaaaaaaa gdzi ka(Wunia)?
-
[IMG]http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/obrazy/czarownica-s.jpg[/IMG] dobra wygraliście to ja :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://gfx.filmweb.pl/blog/627720/444969.1.jpg[/IMG] a guzik prawda jestem gdzieś tutaj. :evil_lol: [COLOR=Blue][B][SIZE=7]szukajcie a znajdziecie[/SIZE][/B][/COLOR]:eviltong:
-
robiłam jak się dał na cały kraj a jak nie to toruń i ew. warszawa
-
ojejku ciotki co zaczyna się dziać na wątku? odłóżcie emocje na bok. wiecie co ja jeszcze nigdy nie byłam na takiej wizycie przedadopcyjnej ajuż się kilka szykowało i nic z tego nie było, bardzo chciałabym zobaczyć chociaz raz jak robi się taka wizytę. ale potem też i hciałabym je przeprowadzać. jednak chciałabym mieć zawsze obok siebie osobę która ma juz jakieś doświadczenia w tym. są czasami jakieś sprawy które my możemy przoczyć (cos dla nas zupełnie blahego ale komuś coś może wydac siępodejrzane). jesteśmy tylko ludźmi i pamiętajcie nikt nie jest nieomylny. podczas jedej wizyty gdzie spędzamy z ludźmi naprawdę niewiele czasu możemy nie być w stanie ocenić niektórych spraw realnie. przecież pamiętajmy że my spędzamy z ludźmi zaledwie niewile czasu podczas gdy nasz podopieczny nierzadko i ten wirtualny ma zostać członkiem takiej rodziny. dlatego też ja sama osobiście nie chciałabym chodzić na takie wizyty sama. ale piszę to jest tylko moje własne zdanie i moje odczucia. zrobicie jak będziecie uważać. proszę was wyciszcie jakiekolwiek emocje bo Dobrej to nie pomoże a przecież chcemy jej dobra bo na to zasługuje poczasie który spędziła w miejscu z którego czas się wydostać.
-
[quote name='NiJaSe']nie boj , nie bój mam schowane , przeciez nie będe sie tak publicznie obnażać :D[/QUOTE] slimak ślimak pokaż rogi :evil_lol:
-
[quote name='Isadora7']no i dzięki śledzeniu polubka odnalazłam wątek bo mi się gdzieś zapodział. jak nie zaglądaz do lakusia to i wątki gubisz. :eviltong: zobacz czy gdzieś tam z tyłu głowy nie zgubiłaś :diabloti:
-
[quote name='NiJaSe']no dobra ja sie przyznam ..sciemnialam ... nie jestem czarownica ... ja jestem diablica z piekła rodem ;p[/QUOTE] :lol::lol::lol:a gdzie masz rogi diablica?:lol::lol::lol:
-
[quote name='RenW'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/czarownice/309.gif[/IMG] Polubek to może do takiej? :D:D:D:D:diabloti::diabloti:[/QUOTE] pupa blada i to też nie jestem ja :shake:
-
Rodek ma cudownym domek, a Leonek niestety odszedł za Tęczowy Most
polubek replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Zdjęcia ich razem są jedynie na tym wątku. A mieszkaja w Zabrzańskim schronisku Bjuta wkleiła adres strony www schorniska[/QUOTE] dobrze że wkleiła adres. w wolnej chwili i ich dorzucę na nk -
obrzydliwa ciotka polubek zebrała sięw sobie i zrobiła dzisiaj kilka ogłoszeń dla luckyego www.1001ogloszen.pl www.4lapy.info www.adin.pl www.adopcjapsa.pl www.adopcje.org www.adpedia.pl www.afisze.pl www.agiato.pl/ogloszenia.html www.alegratka.pl www.animalpedia.pl/ogloszenia www.anonse.pl www.anonseogloszenia.pl www.argetto.pl www.autogielda.pl www.bazarek.biz/index.php?id_pokoj=0%27 www.cafeanimal.pl www.cwirek.pl z takim tytułem "pechowy Farciarz" coby nie powielać tytułów ogłoszeń. trzeba sobie radzić żeby nie usuwali ogłoszeń nie? :evil_lol:
-
[quote name='RenW'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/czarownice/ca6.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ciekawe, która z Was jest do tej czarownicy podobna?:cool3::cool3::diabloti::diabloti:[/QUOTE] ja cię jaka laska. :crazyeye: i to bynajmniej nie jestem ja :shake:
-
[quote name='Wunia']a o gustach się nie dyskutuje :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] są gusta i guściki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
jestem dopiero wróciłam do domciu dogo działa ekstra zaraz wrzucam banerki bo od wczoraj nie bylo jak [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183252-Kr%C3%B3lewski-CEZAR-i-z%C5%82otow%C5%82osy-KANIS-ponad-7-lat-czekaj%C4%85-na-swoj%C4%85-szans%C4%99."][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5879/e47d05a093552cfe1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183252-Kr%C3%B3lewski-CEZAR-i-z%C5%82otow%C5%82osy-KANIS-ponad-7-lat-czekaj%C4%85-na-swoj%C4%85-szans%C4%99."][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5511/i4n1w61.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183252-Kr%C3%B3lewski-CEZAR-i-z%C5%82otow%C5%82osy-KANIS-ponad-7-lat-czekaj%C4%85-na-swoj%C4%85-szans%C4%99."][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6605/2e18ea24fc80bd781.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183252-Kr%C3%B3lewski-CEZAR-i-z%C5%82otow%C5%82osy-KANIS-ponad-7-lat-czekaj%C4%85-na-swoj%C4%85-szans%C4%99."][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/505/e47d05a093552cfe2.jpg[/IMG][/URL] wreszcie wstawiłam banerki ufffff
-
jestem już jestem byłam w szpitalu u siostrzenicy musiałam troszkę z nią posiedzieć bo mała a siostra ma jeszcze drugiego babla wunia ellig dziękuję za kawkę ta szpitalna to tfu szkoda gadać. co oni tam serwują? trociny jakieś czy co? :pissed:
-
Rodek ma cudownym domek, a Leonek niestety odszedł za Tęczowy Most
polubek replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Mogę prosić linki do stron schroniska na których są chłopaki z obydwu wątków? Nie mam czasu ich szukać. Plis plis plis -
Rodek ma cudownym domek, a Leonek niestety odszedł za Tęczowy Most
polubek replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
w którym schronisku są chłopaki? -
Rodek ma cudownym domek, a Leonek niestety odszedł za Tęczowy Most
polubek replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
uciekam do cezara i kanisa oni też czekaą -
Rodek ma cudownym domek, a Leonek niestety odszedł za Tęczowy Most
polubek replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
uwaga uwaga nadchodzę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5444/89249e45caa42a45med1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1319/a6u0z3.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4944/a6u0z2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6875/p80803511.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2331/xc3g1u1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182685-Dwaj-przepi%C4%99kni-bezproblemowi-przyjaciele-szukaj%C4%85-DS-lub-DT%21%21"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8864/a6u0z1.jpg[/IMG][/URL] banerki przyszły :lol: -
dla poprawy humorku Dzis wróżby szukając sztraśny krzyk usłyszałam. Okazało się, że Kazikowi sunsiadów palca wskazującego krajzega obcieła. Pilnuj się zatem jakich wskazówek innym udzielał będziesz, bo możesz boleśnie odczuć je na własnej skórze…albo nie.