[quote name='Romka']Myślę,że Karolek będzie kolejnym psiakiem,któremu trzeba będzie pomóc jak tylko Kuba znajdzie dom...nie słyszy,boi się Igi,nie zawsze poznaje mnie jak go zawołam.Chciałabym dla niego lepszego życia...Milusi udało się,teraz czas na Karolka.[/QUOTE]
W weekend zrobię Karolciowi event na FB...