[quote name='Olivin']Dziś z Romką miałyśmy pojechać rano do schroniska, ale stało się to niemożliwe.[B] W nocy ktoś zniszczył Romce auto[/B] :shake: Dzisiejszy czas zaplanowany na pracę z psami w schronisku... cóż... mam nadzieję, że jutro bez problemu pojedziemy do psów, które czekają na nas.
Sobota i niedziela to dni, kiedy najwięcej psów wychodzi na spacery i najwięcej osób odwiedza schronisko.[/QUOTE]
To się porobiło.:shake: Pozdrów serdecznie Romkę. Oczywiście, jak zwykle, czekam na newsy o ogłaszanych psiakach.;)