-
Posts
1305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elzunia
-
hop do góry na pierwszą
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
elzunia replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki by było w końcu tak że psy mają dom i nie trafiają do schronu nowe.pobożne życzenie -
Wszystkie psiaki które znalazły dom w 2010:)
elzunia replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Tak i ja po raz kolejny się troszkę udzielę jako wolontariusz sos bokserom wrzucam dwie sunie demmi i olli mama i córka zawsze problem z adopcją dwóch psinek a tu proszę kolejne sąsiadki Demmi mama(niebieska obroża)Olli córcia(zielona obroża.Tak na początek podróż do nowego domku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/255/f27adc1ec8c42761med.jpg[/IMG][/URL] Nowy domek przywitał miłością [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/256/e29eeaf4e204b30bmed.jpg[/IMG][/URL] i spacerek z nową pańcią [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/255/0999257181b76eb9med.jpg[/IMG][/URL] i oby więcej takich ludzi a tacy jak ja czy tysiące innych wolontariuszy nie bądą szukać domków tylko będziemy patrzeć na szczęście -
Saba, kochająca dzieci Sunieczka owczarka ma domek u Ani i jej dzieci
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/256/dd74248ce9fadb4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/256/1773ea785c713f08med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/251/bed64d24dbcbe2dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/251/ae718a05e5b28e6amed.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam za przerwę widziałam się z Anią Saba jest zdrowa miała jakieś problemy z sierścią na pupie miała gołe placki ale była u weta jest wszystko dobrze już po antybiotyku sabunia jest zdrowa piękna i szczęśliwa -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
elzunia replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Co tam słychac ile bid domki znalazło ???????????????????????????????? -
I co z Lubym ma domek już?mam nadzieje że nie zimuje
-
MAKS już w cudownym domku! Bądź szczęśliwy maluszku!
elzunia replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Matko jak można tak krzywdzić zwierzaki aż ciarki mi przeszły po plecach -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
elzunia replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Do góry i psiaki do domu -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
elzunia replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Giselle czekam na zdjęcia szczeniaków moja synowa czeka ważne żeby szczeniak i nie duży obojętne suczka piesek byłam wczoraj z mikołajem dla psiaków poznałam panią kierownik kierownika miło tam u was.Aha i to nie koniec dalej robimy zbiórki sklep z odzieżą używaną u nas zaoferował że jakieś koce ręczniki co nie można sprzedać mogę zabrać co jakiś czas dadza znać tel wzięły całą resztę też się zbierze u ludzi psinki do domów nie z domów a ja czekam na fotki.ważne żeby szczeniak a najważniejsze żeby ze schroniska -
Pyza ,samotna ale piekna sunieczka za kratamiPYZA JUZ W DOMKU:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Słodka widziałam cię wczoraj za zimnymi kratami szczekałaś na nas ))))))))))))))a mój tato na takie rasy mówił najpiękniejsza włoska rasa KUNDELLO -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elzunia replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Malutku bałam się tu zaglądać że przeczytam jak się męczysz widzę że jednak wracasz do zdrowia na pewno w bólu ale te uśmiechnięte oczka ten pysio słodziaku buzial w pysio -
Pudi-biała kudłata kulka prosi o litosc.Pudi juz szczesliwy:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
O nie giselle nie mogę się pod tym podpisać ja tylko pomagłam pewnej dziewczynce która kocha zwierzęta zaginął jej piesek we wrocku laki ona ma wielkie serce to za sprawą paulinki to wszystko ,auto ma być jutro nie dziś szkoła nie jedzie jadę ja i paulinka to jej się należą największe podziękowania i dzieciom które przyniosły to co przyniosły ja nawet nie wiem co tam jest jutro się dowiem.dorzuce to moje pójdę za kocami do lumpeksu zobaczę co mają a jutro poznasz paulinkę.hihi szykuje mi się fajna synowa -
Pudi-biała kudłata kulka prosi o litosc.Pudi juz szczesliwy:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Ela w poniedzialek sie widzimy tylko napisz o ktorej?[/QUOTE] giselle4 ja myślę że szkoła sama pojedzie już im n ie jestem potrzebna dostali zaśw i wzięli to na siebie czyli dyrekcja będzie szczęśliwa i laur spadnie na nich ale ja zbieram dalej plus to co też kupiłam i mam od znajomych przywiozę w jwkiś dzień może tato mnie zawiezie a jak nie to jak będzie tego duuuuuuuuużo dam ci znać to przyjedziesz bo z taką ilością nie opłaca się tracić ci paliwa coś wymyślę