-
Posts
1305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elzunia
-
ALMA2 on w tej budce jest tylko na noc i wtedy nie paskudzi otwieram drzwi daję mu buzi i idzie spać rano jak tylko wstajemy wraca do domu a korytarz zamknięty nikt wejść nie może więc nikt nam go nie ukradnie.dziś miał mały wypadek ale nic mu się nie stało dzięki bogu.a budka dzieło moich dzieci pod budką ma dywan kocyk i bluzkę żeby czół że jest blisko dywanik na wierzchu więc ciepło a korytarz grzany więc ciepło mu.
-
Pudi-biała kudłata kulka prosi o litosc.Pudi juz szczesliwy:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pudi co ty jeszcze tu robisz uśmiech i do domku -
Pudi-biała kudłata kulka prosi o litosc.Pudi juz szczesliwy:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
pudi do domu -
[quote name='Havanka']elzunia szuka podobnego pieska : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173525-Laki-zaginAE-A-we-wrocA-awiu-pA-A-roku-temu[/url][/QUOTE] niestety nie on
-
Niestety to nie Laki(((((((((((((((((((((((((((
-
[quote name='Havanka']elzunia szuka podobnego pieska : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173525-Laki-zaginAE-A-we-wrocA-awiu-pA-A-roku-temu[/url][/QUOTE] Już wysłałam dziewczynie czekam na odp czy to laki
-
Słodkości do góry do domu
-
Pudi-biała kudłata kulka prosi o litosc.Pudi juz szczesliwy:)
elzunia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
I jak Pudi ma domek? -
Dobrze mimo że mi się samej mój własny pomysł nie podoba z tym korytarzem pomyślę żeby zrobić mu na korytarzu kącik dziś spał sam na korytarzu nic nie zrobił rano wyjechaliśmy po 9 teraz po15 wróciliśmy nic nie zrobił żaden pies a radości bez końca wampir cwany bo wciska się na kolana.były już na siusiu teraz szaleją
-
Tak w 100%zgadzam się ale staram się na noc pilnować załatwia się jeśc na noc nie dostaje a wybrał dzieci pokój że już nie patrzy dzeń czy noc sika i kupka.męczy to to fakt i nie wiem co dalej.przy małej nie może mi tego robić bo jest chora a nie chcę go nikomu oddać jest mój dziś chyba faktycznie na korytarzyku się prześpi
-
Bardzo dziękuję za pomocne rady będziemy się starać i obserwować.nie miałam sumienia zostawić go na korytarzu spał ze mną dzisiaj.w nocy wyszedł z łóżka przeszłam sie po mieszkaniu nic nie było jak się położyłam wrócił przytulił się i spał już do rana.A jedzenie wieczorem zabrałam może faktycznie dobrał się do jedzenia wieczorami bo on je kilka razy dziennie po troszku.jeszcze raz dziękuję