Jump to content
Dogomania

elzunia

Members
  • Posts

    1305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elzunia

  1. ALMA2 on w tej budce jest tylko na noc i wtedy nie paskudzi otwieram drzwi daję mu buzi i idzie spać rano jak tylko wstajemy wraca do domu a korytarz zamknięty nikt wejść nie może więc nikt nam go nie ukradnie.dziś miał mały wypadek ale nic mu się nie stało dzięki bogu.a budka dzieło moich dzieci pod budką ma dywan kocyk i bluzkę żeby czół że jest blisko dywanik na wierzchu więc ciepło a korytarz grzany więc ciepło mu.
  2. Pudi co ty jeszcze tu robisz uśmiech i do domku
  3. wampir w swojej budce już pomalowana jak wyschnie dorzucę.ma taką bo jest na korytarzu na dzień otwartym tylko na noc zamykanym nikt przynajmniej nie ukradnie
  4. [quote name='Havanka']elzunia szuka podobnego pieska : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173525-Laki-zaginAE-A-we-wrocA-awiu-pA-A-roku-temu[/url][/QUOTE] niestety nie on
  5. Niestety to nie Laki(((((((((((((((((((((((((((
  6. [quote name='Havanka']elzunia szuka podobnego pieska : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173525-Laki-zaginAE-A-we-wrocA-awiu-pA-A-roku-temu[/url][/QUOTE] Już wysłałam dziewczynie czekam na odp czy to laki
  7. Sonia zawstydziła się przed Wampim Zabawa na dobre I znowu Wampi wygrał całe wyrko jego
  8. Słodkości do góry do domu
  9. Hej Lisku do góry............co u niego ma domek?????????????
  10. Dobrze mimo że mi się samej mój własny pomysł nie podoba z tym korytarzem pomyślę żeby zrobić mu na korytarzu kącik dziś spał sam na korytarzu nic nie zrobił rano wyjechaliśmy po 9 teraz po15 wróciliśmy nic nie zrobił żaden pies a radości bez końca wampir cwany bo wciska się na kolana.były już na siusiu teraz szaleją
  11. Tak w 100%zgadzam się ale staram się na noc pilnować załatwia się jeśc na noc nie dostaje a wybrał dzieci pokój że już nie patrzy dzeń czy noc sika i kupka.męczy to to fakt i nie wiem co dalej.przy małej nie może mi tego robić bo jest chora a nie chcę go nikomu oddać jest mój dziś chyba faktycznie na korytarzyku się prześpi
  12. cokolwiek by się nie działo ja go nikomu nie oddam u nas dożyje swoich dni nie ma takiej opcji żeby go oddać bo robi kupę w domu.a do katowic ode mnie jest300km
  13. Ogólnie to kochana psina fajnie bawi się z moi mi boksiami z sonią bawi się różnie a do Borysa staje na tylnych łapkach i mach przednimi jak piesek w cyrku i bije borynia po pysku śmiesznie to wygląda
  14. Bardzo dziękuję za pomocne rady będziemy się starać i obserwować.nie miałam sumienia zostawić go na korytarzu spał ze mną dzisiaj.w nocy wyszedł z łóżka przeszłam sie po mieszkaniu nic nie było jak się położyłam wrócił przytulił się i spał już do rana.A jedzenie wieczorem zabrałam może faktycznie dobrał się do jedzenia wieczorami bo on je kilka razy dziennie po troszku.jeszcze raz dziękuję
  15. Nie wygląda na to chodzimy na spacery bawi się szaleje w domu z nami czy z boksami też się bawi kupę robi normalną normalnie je i pije na kontroli u weta w ubiegłym tyg stwierdził że piesio zdrowy nie wiem to jest złośliwość poczół się dobrze i zaczyna robić mocno na złość niestety
  16. Wampir od paru dni jest jak to dzieci mówią złośliwie wredny na noc od dziś przeprowadza się na zamykany korytarz bo co rano wstają są wysmarowane kupą dzień e dzień mają narobione na łóżko i któryś jest wymazany kupą przez pierwsze dni tego nie było teraz co dzień a raczej co noc
×
×
  • Create New...