Jump to content
Dogomania

elzunia

Members
  • Posts

    1305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elzunia

  1. Wampir był tu dawno dawno wrzucany na pieczątce jest stalowa wola a mały był z innej miejscowości chyba ale nie pamiętam dokładnie,A tu pierwsze siku z rana
  2. Wampirek leży mi za pupą na fotelu jak wstaję to tylko zerka ale jak wracam to tak merda ogonkiem i cieszy się zaznaczył teren i chyba starczy mu to widać że jest zadowolony.swoją porcję leków dostał.........w kiełbasce a jak chętnie złapał............wesołek teraz idziemy spać zobaczymy co jutro dzień pokaże ważne że dojechał do celu
  3. Wampirek na dzień dobry podbił moje serce to 4kg miłości zadziornej która już od początku moje boksie ustawia.przechodzi z rąk do rąk wszyscy tulą głaskają. Ale mi dobrze.trochę śmierdolę ale im to nie przeszkadza jak widać.taki kawał polski przejechałem...........ale już.....dziś mówią jutro kompiel a tu dalej noszą Ale dobrze tak No ale tak ogólnie to zadowolony jestem jak widać A teraz mówcie co chcecie jestem zmęczony jak nie wiem co panią troszkę zrzuciłem i śpię smacznie
  4. Jest nadzieja po niedzieli koleżanka ma dać odpowiedź bo szukała psa jak nie znalazła to będzie dom
  5. Giselle4 aż mi głupio bo mama najpierw się zgodziła a potem stwierdziła że jednak nie,ale szukam mu domu gdzieś u nas Ani się spodobał ale ona nie może przy sabie wziąć też pyta po znajomych.Jakoś pech się do mnie przykleił ostatnio
  6. Cioteczki po Nowej Rudzie już akcja szukania przytulaskowi domu ruszyła mam nadzieję że się uda ja siedzę patrzę na bidulka i łzy lecą
  7. Jutro rano mam rozmowę czy wezmą pudiego trzymajcie kciuki jak rodzicom się spodoba wybór Paulinki kolejna psinka będzie miała domek.Trzymajcie kciuki
  8. Spróbuję jutro przekonać do niego pewną rodzinę jeszcze nie do końca zdecydowaną ale prawie prawie może spróbuję że na dt ale jak zobaczą jaki to psiak to nie oddadzą go nikomu jutro spróbuję mu dać nadzieję
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl /217/ad21b2ef2a507866med.jpg[/IMG][/URL] Wa:multi:mpirku to psie towarzystwo które czeka na ciebie no nie wliczając nas
  10. ostatnie niewyraźne bo Saba się akurat otrzepywała
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/216/907c66aa06337152med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/128/6cef5e14d021f5a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/212/e7691c25ec699ae4med.jpg[/IMG][/URL]
  12. zaraz spróbuję coś wrzucić o ile znowu nie wyrzuci
  13. mam nadzieję że nie znikną zdjęcia bo się wścieknę jak do wieczora sie nie zablokują jeszcze dorzucę
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/217/9806f50a67710a06med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/216/75457d90292ec8c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/216/16edfee74fa4bf6bmed.jpg[/IMG][/URL[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/212/1d6aaae966490e31med.jpg[/IMG][/URL]
  15. za chwilę spróbuję jeszcze raz jak się nie uda do koleżanka dalej będzie wrzucać
  16. to ja już nic nie wiem wrzucałam zdjęcia i były i nagle znikają nie ma co się dzieje wykupiłaM ABONAMENT NA FOTOSIK I LIPA NO SZLAK MNIE TRAFIA
  17. Sabunia na spacerku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/216/3a5e4a95dc22cfe0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/215/263c772e9b0345d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/212/4770786a3835fe88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/5e4effc90031f7b8med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Cantadorra']Czy im tak wygodnie? Ja bym sie za Chiny nie wyspala w takim tandemie! :crazyeye::evil_lol:[/quote] Saba kocha czuć że jest ktoś blisko i zachowuje się jak by była odpowiedzialna za małego
  19. Dziękuję za zdjęcia słodka Sabunia
  20. Giselle nie ma problemu przyjedźcie tak żeby Wam pasowało i droga była bezpieczna Sabunia jest szczęśliwa to widać podesłałam zdjęcie czekam aż fire....je wrzuci u mnie nie chce fotosik nic przyjąć i szlak mnie trafia a to zdjęcie jak sabunia śpi ze swoim najmłodszym panem
  21. ;):razz::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::lol::lol::lol::lol::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. [quote name='Marlena:)']Wampirek będzie w Nowej Rudzie 26 października :)[/quote] Jeeeeeeeeeeeeej właśnie przeczytałam szok aż mnie dreszcze przeszły jak się cieszę jest coraz zimniej ale malutki już będzie w ciepełku czekamy i pozdrawiamy
  23. Witam ja tu pierwszy raz u staruszka przeczytałam początki i aż mnie dreszcze przeszły ludzie gdzie wasze serca i rozum jak tak można?jak staruszek się czuje?.a świat zasypany dolny śląsk biały i bezprądowy pozdrawiam wszystkich
  24. [quote name='fiorsteinbock']Nikt o krzywdzie nie pisze...ale skoro sie nie szarpie to po co Laluni taki ciezar na szyi :cool3: obrozka lżejsza a i design ogromny, hehehhe no moze poza rozowymi z serduszkami a'la Paris Hilton[/quote] Ale przy obroży ona się drapie jak ma dłużej a ma dość długie spacery mimo wieku lubi sobie pobiegać lub idzie przy nodze nie odchodząc na krok przez cały spacer i może iść wtedy godzinami
×
×
  • Create New...