DEKLARACJE:
AgusiaP - 50zł miesięcznie
Kmurdz 30zł x 2 miesięcznie:loveu:
Enigma79 - 30zł jednorazowo:loveu:
Gonia13 ? -jednorazowo za jakiś czas:loveu:
mysza1 ? - jednorazowo:loveu:
Iza!!! ? -jednorazowo:loveu:
beataczl - 10zł miesięcznie:loveu:
clint_cu - może coś więcej pod koniec miesiąca:loveu:
li1 - 20zł miesięcznie:loveu:
Razem deklaracje miesięczne [B]140zł[/B]:shake::shake::shake:malutko jak na dwie sunie...
bela51 - bazarek:loveu:
mortikia - pomoc w sesji zdjęciowej:loveu:
mtf - dołozy się do sterylki:loveu:
[quote name='Owieczka']Musi sie udać !!!
zaraz roześlę watek dalej.[/QUOTE]
Dzieki Owieczko:lol:
Ja porozsyłałam wątek, ale tylko garstka odwiedziła sunie
Bardzo dziękujemy wszystkim za pojawienie się na wątku:loveu:
DEKLARACJE:
AgusiaP - 50zł miesięcznie
Kmurdz 30zł x 2 miesięcznie
Enigma79 - 30zł jednorazowo
Gonia13 ? -jednorazowo za jakiś czas
mysza1 ? - jednorazowo
Iza!!! ? -jednorazowo
beataczl - 10zł miesięcznie
clint_cu - może coś więcej pod koniec miesiąca
li1 - 10zł miesięcznie
bela51 - bazarek
mortikia - pomoc w sesji zdjęciowej
Jescze raz ślicznie dziękujemy w imieniu suczek :Rose::Rose::Rose:
DEKLARACJE:
AgusiaP - 50zł miesięcznie
Kmurdz 30zł x 2 miesięcznie
Enigma79 - 30zł jednorazowo
Gonia13 ? -jednorazowo za jakiś czas
mysza1 ? - jednorazowo
Iza!!! ? -jednorazowo
beataczl - 10zł?
Mam nadzieje, że nic nie przeoczyłam...
[quote name='wiq']zjawiam się i ja..
Boskie suczki...
mogłabym przekazać jakieś fanty na bazarek, tylko nie mam obecnie czasu na jego prowadzenie...[/QUOTE]
Ślicznie dziękujemy.
Cytuje, żeby nie umknęło
Dobra dziewczyny to ja biorę się za rozsyłanie wątku.
Bardzo proszę szczególnie Siekową o obecność na wątku bo ja nie za bardzo wiem jakich odpowiedzi udzielać jeśli będzie taka potrzeba;)
[quote name='Yorija']Ona lubi czesanie?
I jeszcze jedno pytanie - widziała kiedyś kota? widzieliście jej reakcje na koty?
i jeszcze jedno - szczeka dużo?
jeszcze dopiszę jedno pytanie
na stronie psiego anioła widnieje informacje, że zasadniczo psy wydwane są osobom z Warszwy i okolic
czy to jest bardzo krytyczne kryterium adopcji?[/QUOTE]
Taubi napewno jak będzie na Dogo odpowie na te pytania:lol:
A czemu pytasz?:lol::p Bardzo jestem ciekawa szczególnie jak zadałas to ostatnie pytanie;)
[quote name='taubi']2 telefony ale do d...[/QUOTE]
A cosik więcej....
Niestety jeszcze musimy poczekac troszkę na bazarek ogłoszeniowy dla Dusi.
Myśle, że w następnym tygodniu juz będą;) Nie chcę poganiac Zuzy bo dziewczyna ma kupe roboty z tym bazarkiem