[quote name='*kleo*']
Ja tam jakąś wielką miłośniczką też nie jestem, to już za małe dla mnie i nigdy nie miałam parcia, żeby takie co posiadać, sama dla siebie nigdy bym nie kupiła. No ale ja mam swoje yorki, a młody jęczał, mamie też się podobają, więc niech sobie mają na zdrowie ;) Ja i tak mam dwójkę swoją :evil_lol: Całe szczęście, że wzięli długowłosą :p[/QUOTE]
A pewnie,jak Mamie i Bratu się podobają to dlaczego nie kupić.Osobiście też wolę yoreczki,ale gdybym miała wybierać cziłkę to tez byłaby długowłosa.
Niech maleństwo się dobrze chowa.:loveu: