Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='Juustii']Nie uwierzycie ;) dziś Tofuś pierwszy raz wysiusiał się na podwórku podnosząc nóżkę :D [/QUOTE] Brawo Tofik :multi::multi: [url]http://i50.tinypic.com/sm4w0m.jpg[/url] ślicznie :loveu::loveu:
  2. [url]http://i46.tinypic.com/2ivo7ly.jpg[/url] łał :crazyeye: to jest dopiero maszyna :crazyeye: ekstra. [url]http://i50.tinypic.com/2zznh20.jpg[/url] nikt nie ma tak dobrze jak Fredzia.Cała kanapa dla niej.:multi: Cześć wieczorkiem :multi:
  3. [url]http://images48.fotosik.pl/302/0f2649d3afd65845med.jpg[/url] zadziora mała :evil_lol: Śliczne dziewczynki :loveu: Prać też lubię,gorzej już z prasowaniem.:shake:
  4. [quote name='*kleo*'] Powiem mojemu bratu, ciekawe czy się nie zdruzgocze :eviltong:[/QUOTE] No to jakby miał się zdruzgotać po krowach to o świniach już w ogóle mu nie wspominaj.:shake: U nas na krowy mówią Mućka :eviltong:
  5. No to Daria teraz możesz już legalnie jeździć autem.:multi: Dziewczynki jak zawsze piękne :loveu: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/111-1.jpg[/url] a ta koleżanka mi się nie podoba :shake:
  6. [quote name='*kleo*'] Ale starszy ode mnie czy starszy ogólnie? To szczyl jeszcze, we wrześniu dopiero 11 lat kończy ;) A z czym Ci się kojarzy Bucia? :razz:[/QUOTE] Myślałam,że jest starszy ogólnie.;) Darii Bucia z krową się kojarzy a u nas gospodarze tak na świnie mówią.I jak czytam u Ciebie-Bucia-to od razu widzę świnie w chlewiku.I zapewne tak mi to zostanie niestety.:shake:
  7. [url]http://img96.imageshack.us/img96/6097/dsc06989r.jpg[/url] no jaki opiekun :multi: Myślałam,że Twój brat jest starszy.;) Muszę Ci napisać,że to imię Bucia kojarzy mi się z czymś.....:cool3:
  8. [url]http://i47.tinypic.com/2guh82w.jpg[/url] no Toffiś to ma super :multi::multi: Cześć Iwonko :multi:
  9. *Jot*

    Neska

    Witamy śliczną Neskę :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Doti1986'] Nie wygląda ale to rocznik 1975;)[/QUOTE] No to Doti,motor starszy od Ciebie ;) Może jakieś foteczki się znajdą? :p
  11. Cześć Daria :multi: Czy Ty jeszcze ruda czy już nie? ;)
  12. [quote name='laurin']Cześć Be:multi: zdążyłaś na tą 14:evil_lol:[/QUOTE] No coś Ty,pewnie,że się spóźniła :evil_lol::evil_lol: Gdzie te zdjęcia ? :mad: Cześć Becia :multi:
  13. [quote name='*kleo*'] Oj przestań Jola, siła wyższa ;) Dzięki Jola :p Zaraz wstawię foty, mama mi właśnie wysyła :p[/QUOTE] Jo,jo siła wyższa....gapa jestem i już !! :-( Dobrze,że dałaś to :p a nie to :obrazic: No to na foteczki czekamy :loveu:
  14. [quote name='3aapt']Cześć ja również jestem posiadaczką yorczki. Moja Miley (czyt.Majli) urodziła się 21.03.2010 i jest sunią z prywatnej hodoffli :) ale cieszę się, że ją mam. Jest ona dość duża jak na swoje 11 tygodni, bo już 2 kilogramy, ale jest wspaniała. P.S. Proszę nie piszcie, że jest ona super duża i nie jest 100% yorczką, bo i tak mam to głęboko w poważaniu[/QUOTE] Hej,hej witamy serdecznie :multi::multi: Zakładaj szybciutko galerię Twojego skarbusia :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='Karolina&Lucky'] Jolu, sugerujesz że Klaudia w bagnie może się znaleźć, ale aparat to już nie? :diabloti:[/QUOTE] Właśnie jakby Klaudia miała aparat i wpadnie w bagna to z aparatem.No i szkoda by go było przecież......[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif[/IMG]
  16. Cześć Karola :multi: A może tak filmi nagrasz jak Lucky ćwiczy? Chętnie obejrzę.:lol:
  17. [quote name='Karolina&Lucky']A co tu takie tajemnice, Jolu :mad: Dlaczego Klaudia wie, a ja nie wiem?! :-( :diabloti: Cześć Klaudia! Aparat byś zabrała ze sobą i jakichś zdjęć porobiła :cool3:[/QUOTE] Ech Karola ta tajemnica jeszcze z lutego.Aż mi wstyd przed Klaudią.....:oops::oops::oops: Aparatu niech lepiej nie bierze bo jak w bagnie się znajdzie to co wtedy? :diabloti:
  18. [quote name='*kleo*'] Uciekam z Gracką na bagna, wpadnę jeszcze później :p[/QUOTE] Tylko w bagna nie wpadnij ......bo wtedy do nas już nie wpadniesz...:roll: :evil_lol:
  19. [url]http://i48.tinypic.com/2ekuo01.jpg[/url] ślicznotek :loveu: Iwa,rymowanka świetna.Może zacznij jakieś wierszyki pisać? :p
  20. [quote name='dysia-u']hahahah ale się uśmiałam , to tak jak ja. Jedziemy na wczasy i Mejsi zostaje z moją mamą. Jak dzwonie to pierwsze pytam co z Mejsulą. Mama juz sie chyba do tego przyzwyczaiła, ale i ona ją bardzo lubi. Tak że Asiu , mnie twoje zachowanie nie dziwi[/QUOTE] No to chyba wszystkie tak mamy.ja też pierwsze co to pytam "jak tam moi chłopcy? ":evil_lol: [url]http://img156.imageshack.us/img156/2733/img9176q.jpg[/url] też zwróciłam uwagę na te buty :lol: Mejsi śliczna :loveu:
  21. [quote name='*kleo*'] Wiem, wiem ;) Bierz dwóch :p ja w zeszłym roku też byłam z Graculą turystycznie.[/QUOTE] No wszystko się okaże w praniu...:roll: Mam nadzieję,że uda mi się przyjechać.:razz:
  22. [quote name='tigrunia']Mam fotki :multi: Byłam dziś z dziewczynami w domku i na działeczce fotki porobiłam :loveu: Potem wstawię bo teraz znikam do pracy na 14 :oops: Upsss.. chyba będzie spóźnienie :diabloti:[/QUOTE] Będą fotki,będą fotki.:Cool!: Oj,bidulko znowu w niedzielę do pracy musiałaś iść.:buzi:
  23. Wczasowiczko wracaj z fotkami do nas.:multi:
  24. [quote name='*kleo*']Mam zamiar być :p Wystawa jest 1.08. Mam nadzieję, że się ujawnisz jak już mnie tam zlokalizujesz? :cool3:[/QUOTE] No mam nadzieję,że będę.Bo wyjeżdżam w sierpniu.[COLOR="#00ffff"](Wiesz gdzie,i w końcu przywiozę To co tam zostawiłam i dalej też wiesz co....)[/COLOR]. Oczywiście,że Cię znajdę.Wiem jak wyglądasz.:diabloti: Może nawet Apusia wezmę.W zeszłym roku Bello był ze mną.Mam nadzieję,że wszystko się ułoży tak jak planuję.....:cool3:
  25. [url]http://img69.imageshack.us/img69/4458/img1495vp.jpg[/url] w ogóle nie zainteresowany jedzonkiem? :-o Czy dobrze widzę nowy śliczny banerek? Śliczne kolorki.:multi:
×
×
  • Create New...