[quote name='agusia123']witamy witamy i ponawiam pytanko:
- czy wasze psinki sygnalizuja potrzebe wyjscia na dwor?? bo Roxi tego nie robi - jak ma ochote to siusia w domu. Rzadko sie to zdarza, bo wychodzimy z nia czesto, ale jednak zdarza. Noce przesypia cale ale rano jak sie z nia od razu nie wyjdzie to hmmmm...:diabloti: Wiec potrafi wytrzyma te 6-8 godz - oczywiscie w dzien niestety nie:shake:
nie wiem czy to kwestia czasu -bo w sumie ma dopiero 6 m-cy, dodam, ze na dwor wychodzi od pierwszego dnia czyli od 6 tygodnia
:loveu:aga[/QUOTE]
Hej!
Z Bellem to jest tak-załatwia się na dworzu i załatwi się też czasami jeszcze w domku :angryy:
Pomimo,że ma 7 miesięcy :angryy:
Sygnalizuje,że chce wyjść.Noc przetrzyma całą.
Ale był moment,że wychodził na dwór,nic nie zrobił i po powrocie załatwiał się w domu :angryy::angryy::angryy:
Pozdrawiam.