[quote name='*kleo*']Ale Ty Edytko przynajmniej wyciągnęłaś wnioski, a niektórzy twierdzą "a na chu* mu papiery" [/QUOTE]
Ja kiedyś też nieświadoma byłam.Dla mnie rodowód był po to,żeby z psem na wystawy jeździć i dlatego Bello nie ma rodowodu.Pancia nieduczona była dopóki nie znalazła dogomanii i tych wszystkich mądrych ludzi tutaj.
Cześć Edytko!
Mam nadzieje,że teraz to już na dłużej na dogo zawitałaś? No i foteczki bardzo wskazane :lol: