-
Posts
5411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Jot*
-
[quote name='Aga&Dakar']Jolu czarnych nie mialam. To byl ciemny braz. A corcia to niezla lasencja sie robi. Kupila sobie wczoraj w Zarze takie spodnie, ze padlam z wrazenia.[/QUOTE] [I]Rzeczywiście brązowe miałaś,sprawdziłam na początku galerii :p No moja córa to już od dłuższego czasu sama kupuje ciuchy.No bo matka się nie zna co modne i co się teraz nosi :shake:[/I]
-
[I]Hej Doti !! No ładnie się postarałaś :multi:[/I] [url]http://img682.imageshack.us/img682/7889/pict8619.jpg[/url] [I]fajnie tutaj stoi Pixula :loveu:[/I] [url]http://img684.imageshack.us/img684/6867/pict8616.jpg[/url] [I]a tutaj jakaś przestraszona ? [/I] [I]Dawaj jeszcze fotki.[/I] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/lalala.gif[/IMG]
-
[url]http://i44.tinypic.com/10ifg2g.jpg[/url] ślicznie :loveu:.Ale mało,nie postarałaś się Doti :mad: Co najmniej 10 fotek jeszcze dorzuć :p
-
[quote name='Pegaza']Marza gdzies tam jeszcze foty zyrafy mam;) no nie wiem co ona cwiczyla :evil_lol:[/QUOTE] Żyrafy tak ustawiają nogi jak chcą się napić.Ale czy ta miała tam wodę to nie wiem ;) [quote name='tigrunia']A u nas w Bydgoskim ZOO to chyba żyrafy nie ma :roll: W sumie dawno tam nie byłam - muszę to sprawdzić :diabloti: Poczekam tylko aż się misie obudzą :evil_lol:[/QUOTE] Ja w Bydgoszczy żyraf nie widziałam,ale miśki są świetne :loveu: Daria widziałam żyrafę,nosorożca,świnki a nie widzę Livki,Pipi i Somki :crazyeye:
-
Spałaś i spałaś i fotek nie dałaś :mad:
-
[url]http://img156.imageshack.us/img156/6563/marzec038.jpg[/url] ślicznie :loveu: Ładnie Ci w blond włoskach.Ale pierwsza moja myśl,że przecież chyba czarne miałaś :evil_lol: Więcej fotek poproszę :mad: Edit: super botki córcia ma :lol: A Dakarek jak ładnie zaczyna na grzbiecie się wybarwiać :p
-
[url]http://i41.tinypic.com/vqobaf.jpg[/url] jakie śliczności trzy widzę [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/pyzate_emotikony_21.gif[/IMG] Fajniutki,grubiutki brzusio ma Gabinka :loveu: .No i muszę napisać,że coraz bardziej mi się podoba ta rasa staffiki.Oglądam je u Ciebie i stwierdzam,że są piękne :loveu: Cześć Justynko wieczorkiem :multi:
-
[url]http://img6.imageshack.us/img6/1030/p1030416g.jpg[/url] śliczne maluchy :loveu::loveu::loveu: Dla mnie są takie same,tylko jeden większy jest :eviltong:
-
[url]http://i40.tinypic.com/pkbp.jpg[/url] ślicznotka z kokardeczką :loveu: Cześć Asiu !!
-
[url]http://images42.fotosik.pl/187/714f918843b4c81fmed.jpg[/url] no niezła grubaska [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG] [url]http://images49.fotosik.pl/275/6d4b0c4b0d0ad67fmed.jpg[/url] ślicznie wygląda,i jaki salon masz dla niej przygotowany.Pięknie Be,pięknie [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/038.gif[/IMG] Maluchy będą miały dużo miejsca jak zaczną już chodzić. Na koniec Czeeeeeść Be [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/big_grin.gif[/IMG]
-
[url]http://img151.imageshack.us/img151/187/p1030410.jpg[/url] a ja będę na Grację patrzeć i ją podziwiać.Nasza dzielna Mamunia :loveu:
-
Daaaaria,naleśniki na śniadanie mam dla Ciebie [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/cook1.gif[/IMG] i kawusie [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/foodsmiley010.gif[/IMG] .Wstań już :diabloti:
-
Doti,kwiatki Ci przynoszę [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wiosna_24.GIF[/IMG] i słoneczko w ten ponury dzień [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/lato_16.GIF[/IMG] .
-
Cześć Aga :multi: Ja też używam tylko krople na kleszcze i moje psy nigdy nie miały.Tzn.Apollo jeszcze nie mógł mieć bo zima była ;) Gdzie te fotki? :mad:
-
[quote name='dysia-u']Asiu najlepsza jest "sałatka na winie" - co sie nawinie hihihi[/QUOTE] To jest super przepis.Wykorzystam go na pewno :lol: Filmik super,Yoko świetna :loveu: A ja sałatki czy surówki zawsze robię z sałatą lodową bo ona długo pozostaje taka chrupiąca.No i tuńczyk,czasami jajka gotowane,podsmażone na brązowo pieczarki,groszek (używam tylko mrożony bo ma super kolor)i obowiązkowo takie gotowe mini grzaneczki z Knorra i sosy z Knorra.Zazwyczaj daję różne. Czyli tak jak Ulka pisała:co się nawinie.....:evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Cze wieczorne:) jutro wrzuce byle jakie foty..M sie nie bardzo popisal zdolnosciami foto..;)[/QUOTE] Mogą być byle jakie.Byle by były [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif[/IMG]
-
Hej Angela ! Bidulek z Toffika.Jaki on tutaj smutny [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/DSC05141.jpg[/url] Dobrze,że Pancia go przytula.Buziaczki dla malutkiego [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif[/IMG]
-
Iwonko,Jesteś niesamowita [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG] [url]http://i44.tinypic.com/2v125g1.jpg[/url] ŚLICZNY :loveu::loveu::loveu: Jaki ten kitek długi :-o Super :multi:
-
[quote name='dzasta']Jutro będą nowe fotki ciężarówki :D[/QUOTE] To jutro nie może być już dzisiaj ??? ;) [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/000672828.gif[/IMG] Ciacha przyniosłam [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/foodsmiley010.gif[/IMG] i kawusię lub herbatkę.Co wolisz [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/ok.gif[/IMG]
-
Karola,wszędzie zaglądasz a u siebie nie bywasz :mad: Zdjęcia Luckiego poproszę :loveu:
-
Cześć Nati i Cocolino :multi:
-
Cześć Iwonko :multi: U mnie chłopców oglądasz a ja chcę u Ciebie Tofffisia podziwiać :loveu: Więc poproszę szybciutko foteczki :multi:
-
Jak tam z myciem okien dziewczyny? Bo ja umyłam.No i tradycyjnie deszcz później padał i jeszcze pada :angryy:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
*Jot* replied to Princess_York's topic in Galeria
[url]http://i43.tinypic.com/ivcvoh.jpg[/url] śliczniutka :loveu: