[quote name='*kleo*']Wiem, ale ja ma sklerozę galopującą to różnie może być :evil_lol: Ale na pewno nie zapomnę aparatu na wystawę :cool3: A nawet jakby to jeszcze kilka znad jeziorka mam ;)[/QUOTE]
To zacznij lecytynkę łykać i nawet nie ryzykuj pisząc "fotek nie ma bo zapomniałam aparatu" :mad::mad::mad:
Trzymam kciuki za powodzenie na jutrzejszej wystawie :kciuki::kciuki::kciuki:
Choć w zasadzie to i tak jestem pewna, ze pójdzie Wam SUPER :lol: