Witamy się weekendowo :loveu::loveu::loveu:
Ślicznie Pixula wygląda w nowym ciuszku. Ja tez zamówiłam dla Viky kombinezonik, ale nieocieplany, taki tylko na słotę. Dzisiaj miał być szyty - zabaczymy jak dojdzie czy Viky będzie chciała w nim chodzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Jeśli nie bedzie problemu to zamówię jeszcze jakiś ocieplany :diabloti:.
Pozdrawiamy cieplutko :loveu::loveu::loveu: