[quote name='*kleo*']Nie chcę krakać, ale ciąże urojone lubią się powtarzać... Nie myśleliście nad sterylką?
No i widzę, że sezon cieczek się zaczyna, ciekawa jestem kiedy Gracula dostanie - bo wtedy trzeba będzie działać ;)[/QUOTE]
Ja jestem szczęśliwa bo przy dwóch pierwszych cieczkach Viky miała ciążę urojoną a tym razem nie :)
Cześć Fredziule :)