[quote name='Murka']Żeby się tym razem udało...
U nas dzisiaj byli ludzie w poszukiwaniu małego pieska i jednemu młodemu panu bardzo się Mojra spodobała (akurat była na wybiegu, więc była okazja do wygłaskania itd.), ale usłyszałam "weźmy ją, zbudujemy dla niej klatkę...". Musiałam uświadomić delikatnie, że Mojra nie nadaje się do boksu...[/QUOTE]
Jak to dobrze,że trzymasz rękę na pulsie!