Cudownie,Reksio juz moze jechac. Tak jak obiecalam wysle jednorazowo 100zl.Prosze dac znac na kiedy potrzebne. Jesli nie jest potrzebne na inne wydatki to zuzyjcie na ogloszenie w czasopismie "Moj Pies" . Ogloszenie kosztuje drogo bo min 170zl, ale napewno domek by sie znalazl odrazu.
Jesli potrzebne info na ten temat sluze pomoca.