[quote name='marlenka']Ale przynajmniej nic nie zje co mu jeszcze nie wolno , jest dogladany , wypieszczony , więc myslę ze nie jest mu aż tak źle .[/QUOTE]
Swieta prawda . Pewnie mu sie nudzi bo pobiegac nie moze .Tuptusiu juz niedlugo i bedziesz trzymac porzadek u Jamora.