[quote name='Lucyna']Ja wpłaciłam 20,00 PLN za styczeń/luty 19.01. swoją deklarację. Ingrid widnieje 50,00 PLN za styczeń/luty, a nie ma jej grudzień/styczeń. Zaczekamy na Klaudię, uzupełni dane i poda co i jak. Ostatnio edytowała pierwszy post 16 stycznia, zapewne coś się zmieniło.[/QUOTE]
Masz racje Lucynko,moja deklaracja zostala zaksiegowana na miesiac do przodu.