Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Jeśli Pastwo sa otwarci na pomoc to warto podejść i porozmawiać. Pirat jest jeszcze bardzo młody i chętnie sie uczy wiec można go wszystkiego nauczyć.
  2. Wreszcie jest zainteresowanie ślicznym Brysiem. Co z ta Panią z Fb ?
  3. Czekamy bo co mamy robić ?
  4. Czy Panstwo nie mogą nauczyć go odpoczywać w kenelu po długich spacerach. To jeszcze młody i dziki psiak. Trzeba go wszystkiego nauczyć. To działa i daje dobre rezultaty. Tak samo jak kładzie sie dzieci do spania w dzień , na początku nie chcą ale w końcu zasypiają i sie przyzwyczajają.
  5. Nie moge uwierzyc. :( :( :( Czy ktos z tych okolic pytal o Pirata wczesniej ?
  6. Heniutek bardzo wypieknial :)
  7. Pieski tez potrzebują przyjaciół. :)
  8. Ale słodziaki. :) życzę zdrówka Brusiowi.
  9. Snikers to śliczny psiaczek. Napewno znajdzie domek.
  10. Tysiu, bardzo dziękujemy za ogłoszenia . Dobre domki sa wszędzie bo wszędzie sa ludzie o wielkich sercach. Niestety jest ich ciagle za mało.
  11. Bardzo dziękujemy za wieści z nowego domku Pirata. :)
  12. Czy sa jakies wiesci z nowego domku ?
  13. Dziękujemy za rozliczenie . Miejmy nadzieje ze dług nie bedzie wzrastał. Podeśle coś jednorazowo z następna partia deklaracji.
  14. Henius pewnie jeszcze nie może uwierzyć ze ma takich cudownych ludzi ,którzy tak dbają o niego. :)
  15. Henio brzucho opala :) :) :) Przykro ze Henius ma takie brzydkie ząbki. Pamietam dokładnie ze jak trafił do hoteliku zaraz po Schronie miał mieć przegląd i wszystko naprawione. Z nóżka był problem i ze skóra. Pózniej był inny hotelik i wyglada na to ze tez nikt sie nie zainteresował ząbkami. U Kasi był bardzo krótko wiec nie ma o czym mowić ale i tak został wykapany ,chyba pierwszy raz od lat. Teraz widze jaka to była opieka w poprzednich hotelikach. :(
  16. Dora napisała ze juz dzisiaj jedzie to raczej pewna.
  17. Niesamowite. Dobrze ze tyle ludzi przegląda ogłoszenia. Jest nadzieja dla innych psiaczkow u Murki.
  18. Obcięłam i Przybliżylam trochę nowe zdjęcie Brysia jak podaje łapkę. Widać jaki on jest śliczny.
  19. Bardzo Dziękujemy. :)
  20. Cudownie :). Ogromnie sie cieszę.
  21. To z podawaniem łapki Brys miał juz od jakiegoś czasu. Warto spróbować nowe. :)
  22. Czy można wstawić to zdjęcie jako pierwsze ? Trochę je Przybliżylam i obcięłam żeby nawet bez otwierania było widać Brysia w całości. Większość ludzi tylko przelatuje wzrokiem przez ogłoszenia. Trzeba pomysleć jak przyciągnąć ludzi do ogłoszenia.
  23. Tak,tylko jedne i to ucięte z góry jak sie całego osobno nie otworzy. Widze ze jest wyróżnione bo było trzecie od początku. dobrze widać tego czarnego pieska koło Brysia ale nie bardzo widać Brysia.
×
×
  • Create New...