Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Heniu na wywczasach. Cudownie tam jest. :)
  2. Dora, zadzwoń do Pani Oli za dzień lub dwa bo wszyscy strasznie czekamy na obeszerne wieści o Rysiu. :)
  3. Elik, Bardzo dziekujemy za zdjecia I realcje o Brysiu teraz juz Rysiu. :) :) :) Jesli chodzi o fortune Brysia to poczekamy jakis czas , tak na wszelki wypadek.
  4. Czy coś wiadomo co u Brysia ?
  5. Dopiero teraz sie dowiaduje jak Sienka cierpiała. Dogo nawala na całego. :( Biedna Sienka. Mam nadzieje ze juz jest lepiej i rany sie prawie zagoiły.
  6. Zawsze sie zastanawiałam skąd pieski wiedza ze na kanapie najwygodniej. Szczególnie takie ,które nigdy nawet kanapy nie widziały :)
  7. Czy ktoś podał Pani Aleksandrze link do wątku Brysia ? Czekamy na zdjęcia i wieści :)
  8. Teresaa118, BARDZO DZIĘKUJEMY ze tyle pomagałas Brysiowi. Wiele osób jakoś zniknęło po kilku miesiącach i została nas maleńka garstka. Ty byłaś i można było na Ciebie liczyć . Jeszcze raz Wielkie Dzieki. :) :) :)
  9. Bardzo dziekujemy . Czy to co zostalo to razem z oszczednosciami w skarpecie? Mysle ze poczekamy jakiś czas zanim oddamy Brysiowe pieniążki.
  10. Henius lubi jak sie przy nim coś robi. Nigdy nikt sie tak nim nie zajmował .Same przyjemności. :)
  11. Bardzo dziękujemy za relacje. :) Biedny Brysiaczek mocno sie zestresował ale bedzie ok.
  12. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci z nowego domku.
  13. Szczesliwej podrozy Brysiaczku. Czekamy na wieści z nowego domku.
  14. Ogromnie sie cieszę. :) :) :) Bede sie cieszyć więcej za kilka dni.
  15. Ja juz odpisałam Grace z fb ze Brys nie potrzebuje pieniążków na transport i lepiej pomoc innemu biedulkowi. Kiedy Brys jedzie ?
  16. Pezepieknie :) Henio slodki przytulaczek :)
  17. To swietnie. :)
  18. Szukamy transportu z Janowa Podlaskiego do Krakowa !
  19. Eficzkowa, nie Trzeba sie dokladac do transportu Brysia. Brys ma w specialnej skarpecie wystarczajaco pieniążków . Od początku nazbierał sobie z bazarków. :)
  20. Poker zrobiła wizytę PA we Wrocławiu , wszystko wyglądało super a po 2 dniach Pirat wraca z adopcji. :( Dobrze ze Państwo bedą płacić za DTniedaleko Wrocławia. Pirat był u Murki .
  21. Właśnie, to ważne pytania. I prosze zapytaj czy Pani Agnieszka zalogowała by sie na Dogo i od czasu do czasu pokazała Brysia. Jest nam bardzo bliski i bardzo byśmy sie cieszyli widząc jego szczęście. :)
  22. Elik bardzo Dziekuje za zrobienie wizyty PA. Mnie tez sie wszystko podoba. Niech sie wypowie reszta i trzeba by napisać coś na Fb.
×
×
  • Create New...