Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ciekawe co slychac u Snikersa ? Nie wiem dlaczego cos mi sie tutaj cytuje.
  2. Trzeba mu zrobic zdjecie z wysoka osoba :) :) :) :) :)
  3. Ja tez nie mialabym sumienia odmowic Heniutkowi . No I te oczyska :) :) ;)
  4. Ale sie uśmiałam. :) :) :)
  5. W takim razie czekamy na foteczki.
  6. Ja tez zagladam do kawalera :)
  7. Witamy sedecznie na watku Kajtusia :)
  8. Poszlo 100 zl dla Kajtusia. 50 zl za pozdziernik I 50 zl za listopad.
  9. Ile pieknych fotek . Henius to teraz wieki przystojniak :)
  10. Wreszcie trafilam na watek Tyczuni I widze same znajome cioteczki I wujaszka nawet. :) Podeslij mi Handziu numer konta to wysle grosik .
  11. Dora, zmieniaj ogloszenia na duze miasta. Wieksza szansa ze ktos go zobaczy.
  12. Bardzo sie ciesze ze odbylo sie bez przygod I Kajtus ma sie dobrze.
  13. A ja mialam nadzieje ze jeszcze pocieszy sie zyciem u Kikou. Bardzo to smutne :(
  14. To juz dzisiaj. Ale sie Kajtus zdziwi.
  15. Hnius bardzo sie ucieszyl ze wreszcie przestalo padac :) :) :) Jaki slodziak :)
  16. Widać ze Kajtus to fajny chłopak. :)
  17. Ja tez poprosze numer konta .
  18. Mamy tylko 80 zl deklracji . Kto jeszcze pomoze oplacic hotellik dla malucha ?
×
×
  • Create New...