Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Bardzo cicho u Kajtusia . Dogo nadal szaleje wiec moze to jest przyczyna ze nikt tu nie zaglada. Nadal nic nie moge napisac bez cytowania :(
  2. Cioteczki zalajkowujcie posty innych, wtedy mozna wchodzic na watek z powiadomien.Troche szybciej niz szukac watku Snikersa I linku do watku Kajtusia.
  3. Murko, czy masz paypal ? Dora i Murka, zalajkowalam wasze posty wiec mozecie wchodzic na watek z Powiadomien . Jest troche szybciej.
  4. Mam problem z dogo. Nie moge dodac watku do obserwowanych I nie moge nic napisac bez cytowania postow. O co tu chodzi . Jesli ktos wie jak to obejsc to prosze o pomoc. Na watek Kajtusia moge tylko wejsc z watku Snikersa gdzie jest link do watku :(
  5. Bardzo dziekujemy. Mamy juz 80 zl na hotelik. Kto jeszcze pomoze malutkiemu Kajtusiowi ?
  6. Bardzo dziekuje bo nie moglam znalezc.
  7. Przesliczny piesek I taki malutki. Ogromnie sie ciesze ze Dora go zabrala. Narazie troszke smutasek ale bedzie lepiej. Daje 50 zl miesiecznej deklracji na Kajtusia. Kto jeszcze pomoze ? Kajtus nie ma pieniazkow na hotelik.
  8. Nie rozumiem dlaczego mi sie to cytuje I nie moge usunac :( Koszmar jakis. Tysiu, bardzo dziekuje za wstawienie zdjec Rysia. Troche dziwnie bez ogonka ale najwazniejsze ze Rysiu ma sie dobrze I nic go nie boli .
  9. Czekam na watek Kajtusia. Dobrze ze zostal zabrany. Wysle pieniazki dla Kajtusia tylko niewiem czy Murka ma paypal.
  10. Niesamowite ze Snikersik wyladowal na plusie :) :) :)
  11. Ola napisala ze wyslala do pani Marii.
  12. Bardzo dziekuje Dora za wiesci .Chyba mozna juz sie cieszyc z adopcji Snikersa ? :)
  13. Czy sa jakies wiesci z domku Snikersa ? Czy dostal nowe imie ?
  14. Dora, zrob watek zeby wszyscy widzieli I mogli pomoc.
  15. Bardzo sie ciesze z takich wiesci. Napewno bedzie dobrze. Snikers musi byc szczesliwy ze ma wreszcie swoich ludzikow :) :) :)
  16. Nie rozumiem dlaczego cytuje sama siebie. Dogo mnie dobija :( Czy sa jakies wiesci z wizyty PA ?
  17. Trzymam kciuki za wizytę PA.
  18. Bardzo dziekujemy Nadziejko :)
  19. Zdaje sie ze ktos mial wstawic zdjecia. Prosimy o zdjecia Rysia :)
×
×
  • Create New...