Mam problem z dogo. Nie moge dodac watku do obserwowanych I nie moge nic napisac bez cytowania postow. O co tu chodzi . Jesli ktos wie jak to obejsc to prosze o pomoc.
Na watek Kajtusia moge tylko wejsc z watku Snikersa gdzie jest link do watku :(
Przesliczny piesek I taki malutki. Ogromnie sie ciesze ze Dora go zabrala. Narazie troszke smutasek ale bedzie lepiej.
Daje 50 zl miesiecznej deklracji na Kajtusia. Kto jeszcze pomoze ? Kajtus nie ma pieniazkow na hotelik.
Nie rozumiem dlaczego mi sie to cytuje I nie moge usunac :( Koszmar jakis.
Tysiu, bardzo dziekuje za wstawienie zdjec Rysia. Troche dziwnie bez ogonka ale najwazniejsze ze Rysiu ma sie dobrze I nic go nie boli .