[quote name='DORA1020']Na razie zrobilam im ogloszenie.Dobrze by bylo gdyby znalazl sie dla nich dom,za niewielka oplata za opieke i karme.
Bo na taki prawdziwy DS to chyba nie ma szans.Bede szukala.Nakarmilam je niedawno i z tego powodu bardzo sie ciesze,chociaz glodne nie beda.I odpchlilam duza Biedronke,mala Biedronka nadal nie ufa ludziom,chociaz jest duzo lepiej niz na poczatku.[/QUOTE]
Dobrze by bylo je zabrac z ulicy ale co z nimi zrobic :(