-
Posts
7007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostel5
-
Dropkowi i Dropkowemu Pańciowi-pięknego roku 2012!:)
-
W ostatnim dniu roku-tak dramatycznego dla Alvaro i pełnego nieprawdopodobnych zwrotów akcji,które zwieńczyła podróż do cudownego Domku białaska we Francji,przypomnę wszystkim Alvarkolubnym,jak właściwie wygląda ;) bohater tego wątku: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/alvaropodzikowania2.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7497/alvaropodzikowania2.jpg[/IMG][/URL] :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/alvaropodziekowania.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6098/alvaropodziekowania.jpg[/IMG][/URL] :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/alvaropodzikowania3.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2349/alvaropodzikowania3.jpg[/IMG][/URL] :) [SIZE="4"][COLOR="red"]Pani Monika serdecznie dziękuje wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w niesienie Alvarkowi pomocy: -Fundacji Bono-za zainteresowanie się tragedią psiaka oraz pomoc finansową przy opłaceniu kosztów jego leczenia.... :Rose::iloveyou: -wszystkim dogomaniakom,którzy martwili się o zdrowie Niunia,nie skąpili grosza na jego potrzeby,odwiedzali wątek,cieszyli się,kiedy jego smutna historia tak szczęśliwie się zakończyła....:iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose: -Muzzy'emu-za odwiedzanie psiaka w schronisku i piękne,artystyczne zdjęcia Alvarka...:loveu::calus::Rose:[/COLOR][/SIZE] Niech Rok 2012 będzie szczęśliwszy od poprzedniego,niech psie sieroty znajdują kochające domy ,a schroniska zaczną wreszcie pustoszeć! [COLOR="red"]Wszystkiego NAJ...![/COLOR] :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/szampan.png/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7113/szampan.png[/IMG][/URL]
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
O,obiecywałam ,że relacja będzie obszerna?;) Jest!:p Dodam tylko,że Joker przez całą podróż nie miał nawet przez chwilę zamiaru wymiotować i był-ogólnie rzecz ujmując-bardzo grzeczny!:) Trochę zadziwiła mnie jego wylewność w okazywaniu mi uczuć (oj,okazywał!!!),ale w sumie tak samo zachowywał się wobec mnie już wcześniej-w schronisku...Uszy miałam wylizane metodycznie ,skrupulatnie i do czysta,szyję-też!:evil_lol: Joker przez pół drogi -a jechalismy wiele godzin-siedział z nosem wsuniętym za kołnierz mojej kurtki,walił zamaszyście ogonem,kiedy się do niego odzywałam i momentami za wszelką cenę usiłował przedostać się na przednie siedzenie,by ulokować się na moich kolanach....! W hoteliku,kiedy został w kojcu sam (a kojec jest luksusowy!),tak jakoś oklapł,zmalał...Bardzo smutno to wyglądało... Joker nie jest łatwym psem,ma charakterek ,ale mam wrażenie,że -jeśli już komuś zaufa-będzie najwierniejszym i najbardziej kochającym towarzyszem swojego Człowieka...Niestety,trzeba na to jeszcze poczekać! Dzisiaj rano rozmawiałam z panem Grzegorzem,który podejrzewa,że Joker ma "coś" z jądrami i to "coś" bardzo go boli... Niebawem będzie prawdopodobnie wizyta u weta. -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ta fotka [url]http://img585.imageshack.us/img585/8771/schroniskowbiaejpodl610.jpg[/url] to odpowiedź na pytanie o jego stosunek do dzieci!:) Boszszsze,jaki to cudny psiak!:) Zakochana jestem po uszy!:loveu: [B] [B] Również[/B] w nim!:evil_lol:[/B]! -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No i Lolek-ten schroniskowy OPTYMISTA wbrew wszystkiemu :)-nie jest już sam! Dziekuję wszystkim za odwiedziny na wątku psiaka!:) -
[quote name='Paja']Czy Nusia to nie jest sunia która stała obok Fugi która dawno przechrzciłam Milka? Pytam bo bardzo mi zależy na losie ,,Milki,, i stane na głowie by ja ze schronu w krótkim czasie wyciągnąć.[B](Jolu wiem ,ze Cię denerwuje [/B];) )[/QUOTE] W żadnym wypadku nie czuję się zdenerwowana!:) Ja też bardzo lubię Małą i strasznie mi jej żal!
-
Witaj,śliczna Niusiu!:) Arabiansaneto-:Rose::iloveyou: -za wątek dla suczyny! Jest świetna,więc domki powinny już zacząć ustawiać się po nią w kolejce! ;) I oby ten NAJLEPSZY szybciutko się ujawnił!!:p
-
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Aaaa...Pudina....:) Sunia poszła do świetnego domku w maju 2010 roku.....:) Ale ona nie jest szorściakiem,ma miękką ,delikatną sierść (jak włosy) i -wtedy-była malutka... Teraz bardzo się jej przytyło...;) Na fotce wygląda na dużą....:) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']:oops: A była taka sunia bardzo podobna, kiedyś, może z rok temu ale pojechała do swojego domku, na szczęście.[/QUOTE]' Sara...:( Suczynka jest już za TM....:( -
No to ogłaszam światu,że Morgutan odbywa podróż do swojego Domku-właśnie w tej chwili są w okolicach Kutna i .....jadą dalej!:) Niunio jest bardzo grzeczny,trochę przestraszony,ale nie wycofany,z chłopczykiem (7-letnim synkiem Pani ) pełna komitywa! Pani powiedziała mi,że można zmieniać tytuł wątku,ponieważ[U] Szczyl znalazł wreszcie [B]SWÓJ DOM![/B] [/U] Dt Morgutanka na razie przeżywa traumę porozstaniową i -wg relacji Pańci Pyśka-miał łzy w oczach w chwili pożegnania....Tak to już jest.... Niedługo psiak trafi do weta-ortopedy w Poznaniu,który zadecyduje,kiedy będzie można wyjąć to całe ustrojstwo z łapki.Na razie Morgan musi się jednak trochę zaaklimatyzować....:)Państwo dostali całą dokumentację medyczną psiuka,czyli wszystkie zdjęcia rtg,opis leczenia itp. I co? Chyba mamy przepiękny finał Pyśkowej historii??? [COLOR="red"][SIZE="4"]Wszystkim,którzy trwali przy psiaku przez te wszystkie miesiące jego trudnego życia i ani przez chwilę nie zwątpili,że będzie dobrze-z całego serca dziękuję!:loveu::Rose: Dt-za 7 miesięcy z Pyśkiem (choć miał być u Was tylko miesiąc...;)),jego operację,nadzorowanie procesu leczenia,zsocjalizowanie malucha i miłość,jaką od Was dostał...:Rose::calus::loveu: Eufrazynie i innym basseciarzom-za ogromne wsparcie duchowe i finansowe-:Rose::Rose::Rose: Mai 602- za stałą obecność na wątku,wsparcie finansowe oraz "złote ogłoszenie" :loveu:,dzięki któremu psiak znalazł najlepszy z możliwych Domek!:loveu::Rose: Stałym deklarowiczkom Niunia-za opiekę i ogromne wsparcie!:loveu::Rose::Rose::Rose: Wszystkim ,którzy się psiakiem interesowali,robili bazarki ,zaglądali,podnosili wątek-WIELKIE DZIĘKUJĘ!:loveu::iloveyou::Rose:[/SIZE][/COLOR]
-
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']A powiedz mi jak on chodzi na smyczy? Czy z psami z którymi siedzi w boksie się dogaduje? Zastanawiam się czy nadaje się do domu z dziećmi. Podpowiedzcie. Robię właśnie allegro i mi brakuje takich informacji.[/QUOTE] Na smyczy chodzi ładnie,z psiakami sie dogaduje,z dziećmi na pewno oki,choć to na razie niesprawdzone do końca....w sumie to taka troche pierdoła jest....;) On nie wykazuje agresji,więc....powinno być dobrze! -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'] Przypomina mi jedną sunię, z Waszego schroniska.[/QUOTE] Którą??? Dogo07-psiak ma na imię Li[B]n[/B]o....;) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[B]Lino-młody,przystojny,miły- szuka domu! [/B] [B]Lino mieszka w schronisku dla niekochanych zwierząt zaledwie od dwóch miesięcy .Jest młody (może 2-3 -letni ) i bardzo przystojny -ma zgrabną,sportową sylwetkę,ciemne futro ze srebrnymi znaczeniami ,piękne ,brązowe oczy o mądrym i smutnym spojrzeniu Wśród jego przodków na pewno można by się doszukać niejednego sznaucera. Nim ten piękny pies trafił do schroniska ,przez kilka tygodni błąkał się w poszukiwaniu jedzenia z grubym sznurem na szyi-coraz chudszy ,coraz bardziej nieszczęśliwy i wystraszony .Wiele wskazuje na to,że jakiś "dobry" człowiek bardzo go skrzywdził. W schroniskowym kojcu -mimo,że jest bezpieczny i nakarmiony-nie czuje się dobrze.Lino lubi ludzi,choć jeszcze nie do końca im ufa....Głaskany -wtula się w człowieka swoim chudziutkim ciałkiem i zagląda prosząco w oczy,a w jego spojrzeniu widać niemą prośbę : "Zabierz mnie stąd!". Lino to nieduży psiak,który najlepiej czułby się w domu z ogrodem,choć pewnie i tak kanapa stałaby się jego ulubionym meblem w mieszkaniu .Jest zaszczepiony i odrobaczony.Przed adopcją zostanie wykastrowany.SZUKAMY DOMU DLA LINA !Kontakt w sprawie adopcji:............. lub [email][email protected][/email] ;tel.505 572 845[/B] -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
jostel5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pana radość -jak widać na zdjęciu-też! -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='storozak'] Ma takie chochliki w oczach, że hohohho:) Takie małe djabolątko:P[/QUOTE] To dlatego,że jest niestary i niebrzydki!;) -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Pewnie,że można!:) Lolek to ten większy sznaucerek...:) -
Kudłaty Lino już szczęsliwy we wspaniałym domu stałym :)
jostel5 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Zaglądam...zaglądammmm:) Po południu napiszę tekst.:) -
Cudny Łatek z Białej Podlaskiej odnalazł swoje miejsce na ziemi
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Pięknie o nim piszesz...!:) No,ale cóż....? Właśnie takim Łatka pamiętam!:) -
Cudny Łatek z Białej Podlaskiej odnalazł swoje miejsce na ziemi
jostel5 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[url]http://img38.imageshack.us/img38/3391/p1010034co.jpg[/url] Jaki nostalgiczny i zamyślony...! -
Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!
jostel5 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
On bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu ;),a zresztą,kiedy amory w głowie-nie czas na autoprezentację! I to na cmentarzu....!;)