[url]http://i51.tinypic.com/n2e8gy.jpg[/url]
Zainteresowanie Borysek wzbudzal duże :crazyeye: , byliśmy w sumie ok 1,5 h ale ze 30 min to u weta a potem u psiego psychologa.
[url]http://i53.tinypic.com/2dvqt6o.jpg[/url]
[url]http://i51.tinypic.com/33fdc04.jpg[/url]
Buziole rozdawal na każdym kroku :loveu:
[url]http://i51.tinypic.com/35a2lic.jpg[/url]
[IMG]http://i55.tinypic.com/apfnkp.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000]BORYS oratowany od uśpienia, teraz czeka na... DS[/COLOR]
[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5029[/URL]