[CENTER][quote name='Paulina_mickey']Qrde kiedyś tu wklejałam liste rzeczy jakie można robić po zootechnice, teraz to w sumie nie pamiętam:diabloti:
Aleee, pracować ze zwierzętami, to na pewno :evil_lol:
Ja będę robić też specjalizacje: hodowla zwierząt amatorskich, więc potem pewnie w tym kierunku pójdę, bo hodowla mnie kręci, że tak powiem ;)[/QUOTE]
A co chcesz hodować? :eviltong:[/CENTER]