-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
[quote name='Paula03']O to ty też masz 15 lat? :) [/QUOTE] W październiku skończyłam ;)
-
Czas, co bym się tutaj w końcu odezwała ;) [URL]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TMIAbgqq5wI/AAAAAAAAAXI/p7nZJnMGtME/DSC02975.JPG[/URL] Śliczny czyścioszek :diabloti: A zabawka jest genialna. Ciekawe kto to posprząta:evil_lol:
-
Ewa&Duffel Ta regulacja w smyczy RD jest wytrzymała, tz chodzi mi o to, że jak się dlugość wyreguluje, to klamra się nie przesówa np.? Bo ja się kiedyś zastanawiałam nad taka smyczą, ale jakoś nie mogłam zaufać tej klamerce.
-
Witam w gronie 15 ;) Najlepszego :D
-
[URL]http://img508.imageshack.us/i/img5688e.jpg/[/URL] Brando (mam nadzieję, że nie pomyliłam) - mistrz drugiego planu:evil_lol:
-
[URL]http://img189.imageshack.us/img189/5584/dscn3795t.jpg[/URL] Przytulić się psina chciała :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[URL]http://img219.imageshack.us/i/zabagano2.jpg/[/URL] Jaki przystojniak :loveu: I wszystkiego naaajleeeepszeeegoooo! -
[quote name='Paula03'] Uwielbiam jak ona myje uszy, to wygląda tak słodko, muszę kiedyś zrobić jej takie zdjęcie :p[/QUOTE] Albo filmik nagrać ;)
-
[quote name='Toller']dyć koło małęgo rudego siedziałam, bo to wnuczę moje :D w tej grupce właśnie :D Krak w czerwcu = znaczy Was widzę :)[/QUOTE] To zależy kiedy dokładnie, bo my gimnazjum kończymy i się trzeba do liceum dotać, a wtedy papierkowa robota, ale jakby co to się rodzicom to zrzuci:evil_lol: A zdjęcie sobie wydrukuje następnym razem i Cię szukać będziemy ;)
-
[quote name='Toller']to już wiem!! ja stałam przy młodym prezenterze bo pokazywałam znajomym jak to wygląda, a małż się sadził na powrót bo pucharek juz udało sie odebrać :P Ale to po ocenie; przed oceną ja siedziałam w kucki w gromadce ludzi, centralnie rpzed ringiem, ślepoty jedne :D W tej sytuacji nie ma wyjścia- albo nawiedzicie nas w Krakowie, albo zobaczymy się znów dopiero w Kielcach bo na pewno sie wybiorę- za fajnie było zeby to olać na rok przyszły ;)[/QUOTE] Bo my po psie szukałyśmy, a rude to tylko małe widziałyśmy ;) A w Krk jak w sezonie letnim to może sie uda wyspępić u rodziców pozwolenie :D
-
[URL]http://img543.imageshack.us/img543/702/dsc01894b.jpg[/URL] Bardzo lubię takie przyczajenie u psów :D
-
[quote name='Toller']To mój małż był :D a ja pewnie poszłam po nożyczki :D A o której to było? BO ja naprawdę się tam kręciłam, a już na pewno byłam jak były oceniane[/QUOTE] My się przy ringu 20 min przed Wasza ocene kręciłyśmy, tylko Was nie było nigdzie widać! A potem po ocenie podeszłyśmy Kaśka zdjęcia zrobiła z psiakiem się przywitałyśmy, ale właśnie wlaścicielki nie było widać nigdzie:mad::eviltong: I tak jakoś szybko wszystko wyszło, bo jak się okazało teraz, Twój mąż powiedział, że się spieszycie no i za bardzo psa nie wymeczyłyśmy ;)
-
Zdjęć byłoby więcej gdyby się psiaki nie ruszały za bardzo, albo mój aparat był szybszy.;) A na tollerki jestem jeszcze bardziej chora po tej wystawie... Jeszcze jakieś 10 lat i mam nadzieję, że będę mogła sobie sprawić jednego :) Ostatnio trochę na Satora skarżyłam, ale dzisiaj muszę go pochwalić. Od kilku dni pracujemy na boisku w lesie, gdzie kręci się dużo ludzi, psów, czyli w takich małych rozproszeniach. Wczoraj Sator zachowywał się całkiem, całkiem choć boisko było pełne ludzi. W sumie zwiał raz do psów, które się ganiały, ale tu bym się zdziwiła gdyby nie uciekł ;). Po za tym coś tam udało nam się zrobić, ale dzisiaj mój psiak podniósł mnie na duchu! Co prawda byliśmy na placu sami, ale wcześniej nawet jak żywej duszy nie było wokół nas to Sator miał mnie gdzieś i wąchał trawę, a dzisiaj grzecznie czekał przy ławce, aż wyjmę zabawkę i bawił się ze mną bez większej zachęty:loveu:. Pięknie aportował :) Raz przebiegł bardzo daleko jakiś piesek, ale Sator tylko się obejrzał i przyszedł do mnie. :) Mam nadzieję, że to nie jednorazowe zainteresowanie moją osobą. Przymierzam się do zakupu dysków, także Sator musi się słuchać, bo oprócz tego boiska nie mamy gdzie rzucać.
-
Oj nie prawda. Pisałam, że ja bym wybrać nie umiała z tych dwóch psiaków.:P I z dziewczynami mówiłyśmy, że pewnie psiak futerkiem wygra ;) P.S. I nie pisze, żeby się podlizac :D
-
To kurcze może znowu coś pokręciłam:PROXY5: edit: Już załapałam. Przeczytałam, że na tej fotce [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Wystawa%20Kielce%202010/DSC_1176.jpg[/URL] to Karmel jest ucięty. Przepraszam za zamieszanie ;)
-
Karmel chyba zaciekle walczył, bo sędzia długo psy porównywał :) Wogóle to my oglądałyśmy ocenę Karmela! Nawet nie byłam tego świadoma (dopiero teraz po zdjęciach się zorientowałam), ale jakoś tak mi się ten piesek spodobał z budowy (Karmel) i mu kibicowałam, choć ten drugi miał chyba więcej futerka i w sumie nie wiedziałam który lepszy ;) Gratuluję! :)
-
[quote name='evl'][url]http://img521.imageshack.us/img521/787/dsc05790o.jpg[/url] to psy faraona? :) [url]http://img257.imageshack.us/img257/166/dsc05840o.jpg[/url] a to co za cudak? ;)[/QUOTE] 1. Tak :) 2. Lagotto romagnolo
-
I ostatnie [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/166/dsc05840o.jpg[/IMG] Następne zdjęcia będą już Satora (jak je zrobię ;))
-
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8854/dsc05843n.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9525/dsc05813gj.jpg[/IMG] [IMG]http://img574.imageshack.us/img574/6107/dsc05836t.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3615/dsc05833b.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9717/dsc05829o.jpg[/IMG] (10znaków)
-
[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6417/dsc05868j.jpg[/IMG] Czyjaś głowa:mad: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8184/dsc05869.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4351/dsc05818t.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9945/dsc05820.jpg[/IMG] Zamiast na pyszczku to mi się na reszcie futra ostrość ustawiła :/ [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1594/dsc05811d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3852/dsc05800e.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1784/dsc05808z.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3214/dsc05810v.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9809/dsc05805ek.jpg[/IMG] (10znaków)
-
Wystawa - dzień drugi Najlepszy pies, albo suka (nie mogłam się zorientować, bo biegły razem ;)) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5814/dsc05864w.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8791/dsc05827ff.jpg[/IMG] To też jakiś zwycięzca ;) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/99/dsc05859p.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/967/dsc05816t.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2605/dsc05838ak.jpg[/IMG]
-
No nareszcie zdjęcia. Dawno już Diuny nie widziałam :) Super ma kolorek tego futerka. Taki czarny jak wyprany w woolajcie (nie wiem jak to się pisze :P)
-
[quote name='zakla'][B]Kashdog[/B] widzę, że masz ofsiki- nie wpadła Ci może w obiektyw ciemna czekolada bez białego na ryjku ale za to z ogonem? :lol:[/QUOTE] Nie wiem czy miał ogon, ale może to Twoje:) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4693/dsc05785n.jpg[/IMG]
-
Ten rozmiar w małych rozmiarach nie występuje. Przynajmniej z tego co zrozumiałam po rozmowie ze sprzedawcą.