-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
[quote name='Iś & Chester'] Satorowa panciu, jak masz na imię ? xd bo nie chcę się do Ciebie zwracać 'Sator' :D[/QUOTE] Dominika, ale że jest dość długie to mówią na mnie Miśka, także co się komu podoba ;)
-
[URL]http://i52.tinypic.com/3306wrq.jpg[/URL] Jakie uszy:loveu:
-
Śliczny Duffel! Trzymam za Was kciuki. A jeśli będziecie mieć doła, to się nie przejmuj ;) Sator bardzo często uwstecznia się po paru dniach, a potem jest już ok :D
-
Jeju, jak ślicznie...
-
Pięknie ustawione prostopadle łapki ;) No skoro masz rodowodowego lablawyżła to musicie ćwiczyć pozycję wystawową ;)
-
Cieszę się, że chociaż jednej osobie pomogłam ;) A Duffel śliczny no i czekam na więcej zdjęć :D
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
sator_k_ replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja też tylko tyle mogę -
Na poprzedniej stronie jest filmik (akcja zaczyna sie ok 22s) i tam majtam Satorowi tą zabawką przed nosem. Tu akurat robiłam tak, żeby mnie obiegł. No i tam jest zastosowane to zdanie, zabawka ucieka mu przed nosem, ale ja nie dałam mu jej złapać, bo nie chciałam się przeciągać, tylko rzucałam zanim ją zdąrzył w pychol złapać. Do szkoleniowca to mi jeszcze mnustwo brakuje, ale może kiedyś... ;) Choć nie jest to jakieś moje marzenie. Może kiedyś coś takiego wyjdzie w praniu :)
-
[URL]http://i56.tinypic.com/qx1dg7.jpg[/URL] Diun ma oczy w różnych kolorach?:diabloti:
-
Ja też z krótkich smyczy wolę najdłuższą przepinaną wersję, jest w sam raz jak idziemy np. na trening, bo na takie codzienne spacery to 5m linka.
-
Ale chodzi o łapanie dysku w locie tak? Bo Sator zabawek innych w locie nie łapie ;) Ja jestem kiepska w tłumaczeniu i lepiej nie umiem, ale postaram się jak najszybciej filmik nagrać.
-
Iś&Chester Nagradzałam go w momęcie kiedy siadał przede mną, ale ja nie wiem czy tak do końca jest dobrze jeśli chcesz nauczyć psa aportu od podstaw. Ja widziałam, że on nauczy się w taki sposób, a nie wiem jak będzie z Twoim psiakiem :) Jeśli szkolicie sie klikerem to może to Wam pomoże [URL]http://members.westnet.com.au/b-m/[/URL] evl No niestety ja też często ubolewam, że Kielce są daleko od innych, bardziej dogomaniackich miast. Niufciak Dzięki ;)
-
[quote name='Ewa&Duffel']Co do aportu, ja ćwiczyłam podobnie i też z szarpakiem. Jak jest rozbawiony, to nie ma problemu, przynosi, bo chce się dalej poszarpać. Ale jak mu tak normalnie rzucę, to po prostu to ignoruje :mad:[/QUOTE] To ja nie wiem co poradzić. Do Satora to jeszcze smaki bardzo dobrze przemawiają ;) [quote name='przeszlus']Jak go nauczyłaś rzucać się po dyski w góre ? mój czekał aż spadnie albo w najlepszej sytuacji jak jest na wysokości pyska w małej odległości od niego ?[/QUOTE] Na początku trzymałam dysk w ręce odpowiednio wysoko i Sator do niego wyskakiwał. Potem zaczęłam poruszać się z frisbee, żeby nauczyć łapania dysku ruchu, a potem to już tylko rzuty. Jak będziesz bardzo zainteresowany to mogę jakiś filmik nagrać w przyszły weekend z czegoś takiego.
-
Jaki zabójczy wzrok! [URL]http://i53.tinypic.com/whjvq8.jpg[/URL]
-
Satorowi wychodzi lepiej łapanie niż mi rzucanie ;) (na filmiku nie ja rzucałam) Widzisz Wy macie kurs, a chcecie bez kursowo, a my nie mamy kursu, a chiałybyśmy ;) Możecie zawsze do nas przyjechać :D A tu jest filmik z Satorowym aportem. Jak już pisałam, ja nie wymagam takiego idealnego aportu. ;) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=KGcQM8UBvQQ"][COLOR=#0033cc]http://www.youtube.com/watch?v=KGcQM8UBvQQ[/COLOR][/URL]
-
Coż mogę napisać? Po prostu cudnie! I jaka ładna pogoda...
-
[quote name='Paula03'][url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/url] Czemu was tak mało? :lol: A filmik super![/QUOTE] Dziękuję :) No jak widać u nas w Kielcach podać pod nos, a i tak nie ma chętnych. Bordery nam się wyłamały, ale może wrócą, synowie marnotrawni.;) Przynajmniej mam taką nadzieję. [quote name='Iś & Chester']ekipa prześwietna :D wszystkie psy bardzo nietypowe do aglitowania :) yorek i Sator najlepsi pod tym względem :D portret świetny ;) a jeśli możesz w skrócie, jak napaliłaś go na aporta ?[/QUOTE] Portercik z samowyzwalacza, więc nie wiadomo kiedy dokładnie trzeba mieć inteligentną minę i taki efekt wyszedł :D A co do aportu to mam nadzieję, że nic nie pokręcę ;) Na początku napiszę, że Sator lubił biegać za rzuconymi rzeczami tylko go nudziło przynoszenie ;) No to tak. Najpierw zabrane wszyściutkie zabwaki. Zostawiłam mu tyko taką rozwaloną gumową piłkę, ale w sumie on nią i tak się nie bawił. Kupiłam zupełnie nową zabwakę. Dummy do wypełnainia w środku smakami. Od razu napiszę, że nie polecam takiego typu, bo żeby to wypełnić trzeba wsypać strasznie dużo smaków, a po za tym jest nie poręcznie nagradzac psa z tego aportu, ja go potem gazetami wypchałam. No, ale wracając do aportu. Sator ma bardzo rozwinięty popęd pogoni, dlatego zanim rzuciłam aport to uciekałam z nim, ale nie, że aport pod pachę i ja zwiewam, tylko tak, żeby on mógł go złapać. Jak mu się udało to przeciąganie. Raz pozwalałam mu wygrać, raz dawałam komendę zostaw. Potem na tej samej zasadzie uciekałam z aportem tylko wyrzucałam go zanim Sator zdąrzył go złapać. No i tu się zaczyna zabawa, bo ja się darłam "dawaj, dawaj", a jak już złapał w psyk to "przynieś" i "do mnie". Wszytsko psikliwym głosem i w między czasie uciekałam, biegałam. Potem co raz mniej starałam się ruszać. No i za każym razem jak Sator do mnie przyszedł to siad przede mną i smak. Ja nie wymagam od niego 100% aportu. Wystarczyło mi jak upuścił zabawke koło mnie i usiadł. To tak w skrócie ;). Jak będziesz miała pytania to pisz, mam nadzieję, że uda mi się odpowiedzieć. Może filmik znajdę jak u nas ten aport mniej więcej wygląda.
-
My mamy szelki z activ i bardzo je lubię. A co do ceny to po podaniu wymiarów, wybraniu taśmy i innych dodatków Tania podaje cenę.
-
[URL]http://img201.imageshack.us/img201/4295/dsc02007s.jpg[/URL] Widać, że dziweczyna nie do końca w formie, ale jest nadal śliczna. Planujecie, żeby kiedyś została mamą?
-
[quote name='przeszlus'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/URL] To małe po lewej to też agilituje ? :)[/QUOTE] Widać, że po łebkach galerię, a w szczególności filmiki ogladasz, bo Laydy już na dwóch filmikach, które są w galerii występowała [quote name='dOgLoV'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/URL] ekipa niezła :lol:[/QUOTE] Wiem :D Zero borderów, australijczyków itp. za to jest i Onek i york:diabloti: Macie jeszcze Satora: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0678-1.jpg[/IMG] (wydaje mi się, że tego zdjęcia jeszcze nie było)
-
[quote name='Daga & Maks']super filmik :D a Satorowi fajnie wychodzi skakanie po dysk :D ja ostatnio zastanawiałam się żeby zainwestować w Hero Xtra, ale chyba poczekam na wiosnę, bo teraz pogoda i tak fatalna, a za chwilę zima będzie to muszę poszukać Frost Bite[/QUOTE] Ja pytałam się u źródła i podobno Xtra można spokojnie używać w zimę. A filmik z frisbee bedzie jak się podszkolimy. I nasza ekipa: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/IMG]
-
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=xd3QKfBPBoA[/URL] Proszę bardzo filmik
-
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=xd3QKfBPBoA[/URL] Świeżynka ;) A dyski ciągle żyją :D
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
sator_k_ replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja mogę tylko podniesć... -
[URL]http://i54.tinypic.com/21c0uw.jpg[/URL] Super :)