[quote name='Minerva']Bez przesady... Dogo jest w trakcie tworzenia tej nowej wersji, za kilka dni powinno być lepiej ;)[/QUOTE]
Mam nadzieję...
[quote name='deer_1987']nr 2 nam sie podoba[/QUOTE]
Kej :)
[quote name='Shel']Zapraszamy po grafike ;)[/QUOTE]
Już patrzę
[quote name='Ewa&Duffel']Hej :)
Śliczne domowe fotki, nie narzekaj na swój aparat, naprawdę fajne zdjęcia wychodzą ;)
Ja już mam lustrzankę, i co z tego, jak nie umiem jej obsługiwać...z kompaktu mi lepsze zdjęcia wychodziły, muszę się sporo nauczyć :razz:[/QUOTE]
Taak? i jak? :) Ja to chyba bede coś umiała jak dostane lustro xD Bo książek po tacie mam masę i czytam co jest co :P
[quote name='wiki4'][URL]http://i35.tinypic.com/5kn6nc.png[/URL]
Jaki słitaśny :loveu:
[URL]http://i35.tinypic.com/2ah8e0w.png[/URL]
Mam takiego samego tylko, że grubszego i one się ''wyginają';' w stronę słońca/światła ;)
Dlatego jak za mocno się ''wygnie'' to ustaw go w drugą stronę :lol:
A to mój Felek :evil_lol:
[URL]http://img265.imageshack.us/img265/2483/p1010815a.jpg[/URL]
Nie umiem dodać zdjęć :cool1:[/QUOTE]
Hahah :) A co do kaktusów to mam jeszcze pare ale albo je przelewam albo wgl. nie "poję" xD zapominam o nich