bedą po powrocie ;)
lenka, ty już dostaniesz banner i av.
damy szanse nastepnej osobie która coś napisze okey?
ale dostaniesz jeszcze niespodzianke za napisanie I posta na 203 stronie :P
wiec osoba która teraz napisze ( nie lenka, gabi czy green_apple) dostanie banner, av i obrazek.
jak pisalam wcześniej < 3