[quote name='Sallcia']sie masz fajnie z feriami, a my tu ebz zdjeć zostaniemy? :([/QUOTE]
Jakoś przeżyjecie bez nas ;-) ale ja bede wpadać ( MOŻE ) xD
[quote name='cockermaister']Hej :)
u nas też ok :cool3: tylko ta zima to mnie już znudziła[/QUOTE]
no, nas też. Dzisiaj to minus 28 było Brr. xD