Hey hey:D
U nas mega zimno wiec fot zimowych nie bedzie, pozatym ten aparat ( Olympus, cyfrówka ) już mnie doprowadza do szału! Co rusz mam jakś temat do sfocenia i PSTRYk robie tym małłym CZYMŚ zdjęcie i wychodzi totalny badziew. Kolory sie pierniczą jakość masakryczna. Nie noja sie normalnie powiesze z tym "Aparatem"