[quote name='Cavy']Zrobiłam banner nowy do naszej galerii, ale coś nie bardzo mi się podoba. :shake:
Sami oceńcie.
[IMG]http://i30.tinypic.com/2ja992.png[/IMG][/quote]
E tam! Jak dla mnie jest super. Może tylko dodaj jakieś stampsy? czy dodatki xD
[quote name='Onomato-Peja']Znaczy się wiadomo tyle, że to od guza ;) ale nie wiadomo czy to chwilowe, czy już będzie tak do końca ;) ( z tym ''będzie tak do końca'' to chodzi o dodatkowe tabletki i zastrzyki ;) )[/quote]
Och jej. To życzymy zdrówka ;)
[quote name='Kustraa.']ślicznie . :razz:
Timek jest jak model . ;D
zapraszam do mnie . :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f553/mika-kudlaty-potworek-d-142831/[/URL][/quote]
Dokładnie. Jak model xD :p
[quote name='Czasowa']Nam też tak czasem robi :razz:[/quote]
Ale najpierw ogółem był błąd for everybody xD a potem przez jakiś tydzień TYLKO na dogo nie m ogłam wejść :P
[quote name='Foxowa']Fuks je non stop trawe i nic mu nie jest :cool3:
C&B przecież mówię że jestem w szoku po twoim super wykonaniu ;)[/quote]
No Capri to samo. Non stop i nic mu się nie dzieje.
C&B ja też jestem w szoku! Uwierz nam ! :loveu:
[quote name='bianka19']Heej :loveu:
Wszystkie fotki są piękne , nie wiedziałam , które zacytować :oops:
Anduś jest śliczny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Podpisuję, się pod tym ;)
[quote name='C&B']Taaa. i ja wam uwierzę !:-([/quote]
No wiedziałam, że tak :D
Moge na pocieszenie na chwile wypożyczyć ci mojego Robcia, chcesz? :cool3:
Ej, ludki mam do was pytanko takie z innej beczki.
Co myślicie o jedzeniu trawy przez psa?
Uważacie, że pies je trawe jak potrzebuje se to i owo w żołądku ułozyć, czy że to ^^^ zwykły mit. I nie pozwalacie swoim psom jej jeść?
[quote name='deer_1987']ja jestem ale szukam ciagle co by przyniesc
moze tzw. godis (slodycze)
[IMG]http://lumaol.files.wordpress.com/2007/10/godis.jpg[/IMG][/quote]
Mniaam. ! :D