Jump to content
Dogomania

koelka

Members
  • Posts

    2659
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koelka

  1. Zaraz Ania Ci wyślę. Nie ma żadnych wpisów od 4 kwietnia:(
  2. [quote name='Kajusza']aha, teraz widzę, że pousuwane jest :-([/QUOTE] Masakra, mój wątek Kuli zniknął, ludzie bazarki mieli itp. Będziesz też Ania musiała raz jeszcze rozliczenie u Gandzi uaktualnić.
  3. Cały tydzień stracony:(:(:( Wpis administratora: "[COLOR=#000000]Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia.[/COLOR] [COLOR=#000000]Z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach".[/COLOR]
  4. Co się dzieje z dogo, nie ma ostatnich wpisów, wątków??? Czy u Was też tak jest? U Gandzi ostatni wpis jest Kajuszy z 1.04. Już wszystko wiadomo - wpis administratora: "[COLOR=#000000]Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia.[/COLOR] [COLOR=#000000]Z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach". Super, nie ma nawet nowych wątków:([/COLOR]
  5. Dzięki wielkie harpoonka. Szkoda, że nie udało się niczego dowiedzieć. Na stacji paliw jest bar i Pani, która tam pracuje akurat dużo wiedziała o psie, że nawet wie, gdzie mieszka. Właścicieli trzeba spytać o warunki dla psa, czyli dlaczego chodzi luzem po ruchliwej ulicy, czy podwórko nie jest ogrodzone, czy ma budę do spania, miskę z wodą? Tylko w tej sytuacji może upną psa na łańcuch i tyle:( Ale spytać, dlaczego biega luzem, a przede wszystkim wydaje mi się, że nie dostaje jedzenia, bo jest wychudzona i gdyby nie była głodna, nie szukałaby jedzenia tak daleko od domu. Może właściciele jej wcale nie chcą, jest chuda, przestraszona, nie ma żadnej obroży, więc w tej sytuacji może lepsze byłoby schronisko i możliwość szukania jej domu, zanim zginie pod kołami samochodu:(
  6. [quote name='harpoonka']Ja jestem z Sulechowa, wiem o jakim miejscu mówisz. Jutro chyba nie dam rady, bo miejsce o którym mówisz jest daleko ode mnie, ale w sobotę postaram się sprawdzić sytuację. Mam tylko nadzieję, że na stacji faktycznie pomogą, bo inaczej pewnie jej domku nie znajdę...[/QUOTE] Dzięki harpoonka. Udało Ci się może tam podjechać i wiadomo coś?
  7. [quote name='paulina02']Nie wiem ja nigdy bym nie dała psa do Niemiec , niby są zdjęcia ale przez jak długo .....Niemcy biorą setki psów od nas nie wierzę że wszystkie idą do super domków :shake:..........[/QUOTE] Pewno tak jak i u nas, nie wszystkie idą do super domków. Zdjęcie Kajtusia z DT z grudnia 2012 [IMG]http://i45.tinypic.com/1z4bbxl.jpg[/IMG]
  8. Kilka dni temu jechałam trasą Zielona Góra-Gorzów Wlkp. Na stacji paliw Lotos - przy samym zjeździe na Sulechów spotkałam psiaka - suczkę, czarno-brązową do kolan z podkulonym ogonem proszącą o jedzenie. Pani z baru ze stacji paliw powiedziała, że przychodzi tam codziennie od 2 lat prosząc o jedzenie, a mieszka za ruchliwą drogą ponoć. Suczka jest wychudzona, jakby dostawała jedzenie w domu, to nie biegałaby codziennie przez ruchliwą drogę. Może ktoś jest z tych okolic i mógłby sprawdzić ten domek? Na tej stacji na pewno podpowiedzą, jak go odnaleźć. Ja niestety bardzo się spieszyłam, a był już wieczór.
  9. Ania, to nie dzwonię do Ciebie, żeby nie blokować linii;)
  10. Ale Gadzinka piękna, musi się ktoś w niej w końcu zakochać.
  11. Ewa nie zastała ludzi, ale przez telefon dowiedziała się, że wszystko ok, że Dredzik nawet lubi kąpiele;) Jak dostanę nowe fotki to wstawię.
  12. Ale śliczne te psiaki, a jakie smutne:(
  13. [quote name='ewa gonzales']:bye::thumbs:Witajcie kochane , bylam tydzien temu ale nikogutko nie zastalam , jutro po pracy zajde do domku Dradzikowego i poprosze tez o wiecej zdjec i wiadomosci , pozdrawim serdecznie , koeluniu ja dostalam twoje pw , ale caly styczen nie mialam kompa bo padl , wiec potem wszedzie latalam po wateczkach , bo zaleglosci mnostwo i nowych biedaczkow mnostwo:shake:Eluniu i moj Stefunio z banerka ....wyrzucony jak wor ziemniakow ....z ds:-(:-(:-(masz zapchana skrzyneczke , slalm ci duzo pewuuuuuuu[/QUOTE] Dzięki Ewcia za odzew - skrzynkę już wyczyściłam. Z "Dredzikowymi ludźmi" mam kontakt mailowy, że Dredzik ma się dobrze, zdjęć też kilka dostałam, ale słabej jakości, więc bardzo Cię proszę, jakbyś miała na uwadze wizytę u Dredzika, bo nie ma to, jak sprawdzić osobiście. Jakbyś znów nie zastała ludzi, to spróbuję Cię z nimi umówić.
  14. Wieści mam sprzed kilku dni, tylko nie byłam na dogo, że Kuba ma się dobrze i ludzie baaardzo z niego zadowoleni:) Jak tylko będę miała fotki, to wstawię.
  15. W sprawie wyżełka cisza - ani jednego telefonu:(
  16. Fajne wieści o Gandzi i jaka śliczna:) Tylko czemu nikt się w niej nie chce zakochać na stałe???
  17. Jak tylko będę miała wieści z nowego domu, dam znać
  18. Może to i dobry pomysł z tą skrzynia na buty - tylko zmierz, żeby się zmieściła;) ale będziesz miała ładnie:)
  19. Ania, to poszalałaś z zakupami:) I możesz szaleć dalej, skoro masz nadpłatę w czynszu;)
  20. [quote name='Bazyliszek']Co słychac u Kubusia? ;)[/QUOTE] W sprawie Kuby zero telefonów, ani jednego zapytania:( Ale mam informacje, że... będzie miał dom w Niemczech:) Ta niemiecka fundacja współpracująca ze schroniskiem już od jakiegoś czasu "przyglądała" się Kubie, robili zdjęcia, szukali domu i jutro ma zostać zabrany. Mają chętny dom dla Kuby u młodych ludzi z 2 innymi psiakami (jednym ślepym, tak jak "brat" Kuby z podwórka). Strasznie poruszył ich Kuba, tym że jest przeraźliwie chudy. Ja nie widziałam go jakiś czas, bo nie byłam w schronisku, ale dostałam zdjęcia od Pani z fundacji i .... sami zobaczcie:( On jeszcze bardziej marnieje, skóra i kości, bo najpierw się przejadł, potem chorował, wymioty, biegunka, czyszczenie żołądka, teraz małe dawki jedzenia. W schronisku nie wydobrzeje, mimo najlepszych chęci. Dlatego cieszę się, że pojedzie, bo u nas niestety cisza. Pani z fundacji obiecała być ze mną w kontakcie i informować o dalszych losach Kuby. A to nasz bidulek: [IMG]http://i41.tinypic.com/34ffwnb.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/5mh2tt.jpg[/IMG]
  21. Dostałam maila o Bingo i strasznie mi przykro:( Ciotki, zróbcie wszystko, aby on nie wrócił do schronu - ja ponawiam swoją skromną deklarację 10 zł (dla Jeżyny też oczywiście zostaje).
  22. I u Donki dalej cisza, mimo tylu ogłoszeń:(
  23. Co u Berniego, ma ogłoszenia?
  24. Kajtuś był w Niemczech u okulisty i ma jakąś niewyleczoną infekcję oka, która najpierw musi zostać wyleczona, więc żaden zabieg oczek w tej chwili nie wchodzi w grę. Poza tym Kajtuś (tam Kalle;) ma się dobrze, jest bardzo wesoły i ma towarzystwo do zabaw:) [IMG]http://i40.tinypic.com/j9wric.jpg[/IMG] Tutaj jest więcej informacji i fotek Kajtusia vel Kalle:) [url]http://www.tieresuchenfreunde.com/html/mehrbilder-12.html#neu[/url]
  25. Gadzinka w śniegu i na smyczy:)
×
×
  • Create New...