Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Krówka to pies/suka:evil_lol:charakterkiem :evil_lol: :evil_lol: i dobrze, że trafiła na takiego człowieka jak Ty. wyglada pięknie,ale i ten diabelski charakterek widać z pyska- pierwsze zdjęcie.:angryy: Pracy masz teraz pewnie mnóstwo w ogrodzie i wokół domu, a ile atrakcji z zapraszaniem Króweńki do domu:evil_lol: jak się uprze, to błagać i błagac trzeba- jak pisałaś. Ja nadal szczepię Oskara- 13 lat- na wirusówki. Jakos nie ma odwagi przestac, po doświadczeniach z poprzednim psem...
  2. [quote name='mestudio']Ja też zaglądam do dziewczyn, tyle tylko mogę niestety.[/QUOTE] Dzięki, że zaglądasz i jestes nadal tutaj z nami:loveu:
  3. [quote name='piove']Chwilowo zachwycam się wiosenką, a na codzień ogromem pracy:P Podrzucam nasz Piękny dwupaczek:)[/QUOTE]To masz tak jak i ja...dwupaczku,daj głos :multi::multi:Moze cioteczki usłyszą wołanie ..:shake:
  4. [quote name='dara9']choć podrzucę nasze panny[/QUOTE] Dzięki Dariu za podrzucanko i odwiedziny. Co się stało z cioteczkami i fankami Dwupaku??? Czyżby świetowały jeszcze Dzień Wagarowicza? Oj, nieładnie :shake: :shake: [B]Dariu, masz nieaktywny link do bazarku w podpisie.[/B]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://www.wigry.win.pl/wiosna/22.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=2]Wiosenne pozdrowienia dla wszystkich. Pieski, na spacerek :multi::multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ciotki, na wątek- po spacerkach ze swoim przychówkiem.;)[/SIZE][/FONT][/CENTER]
  6. Często przychodzę cichutko do Franusia, by pomilczeć i powspominać..
  7. Marysiu, nie wiedziałam...nie byłam ostatnio na Dogo z różnych smutnych powodów. Cały czas myślę o Tobie. Tylko tyle mogę.
  8. [quote name='dara9'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/224926-Moda-Wiosna-Lato-2012-%29-Peggi-i-Meggi-zapraszaj%C4%85-do-28.03?p=18866070#post18866070[/URL][/QUOTE] [quote name='Angel'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/224992-***-NOWOŚCI-książkowe-i-kosmetyki-OEPAROL!-dla-dwupaku-do3.04.-Zapraszamy-***?p=18871385#post18871385[/URL] :):):):):):):):):):):):)[/QUOTE] Rozsyłajcie i podrzucajcie bazarki dla Dwupaczku:multi::multi:
  9. [B][COLOR=red]:loveu: Dara,Angel- pięknie dziękujemy za bazarki.:loveu:[/COLOR][/B]Mam teraz trochę problemów zdrowotnych ze swoim Oskarem, ale jak ogarnę się, poslę Ci Angel znowu trochę fantów.
  10. Jestem znowu u Dwupaku. [quote name='margaret']a czy my czasem nie miałyśmy ogłoszeń już obiecanych vel zrobionych? troche sie zgubiłam Angel - odezwij się do mnie prosze[/QUOTE] Margaret, ogłoszenia dwupak ma te, które robiła Twoja znajoma i teraz Bejotka. Nie wiem, czy nie za mało. Tak samo jak Jola odczuwam smutek, że Meggi narazona była na stres w niby domku, ale i ulgę, że teraz jest znowu radosna i wesoła u Uli, niemniej jednak nie może to trwać wiecznie, bo naszym celem jest znalezienie domu, tego własnego, jedynego dla psiny ...i chciałabym i się boję.:evil_lol: Sprawa finansów też niepokoi mnie. Ile dokładnie mają teraz psiny deklaracji. ? Pewnie nie wszyscy jeszcze odpowiedzieli na prosby Margaret o kontakt i i wypowiedzenie się w sprawie deklaracji. Są tez chyba jakies fundusze ponad deklaracje, ale one nie będą trwać wiecznie, ani procentować.. Jak do tej pory nikt nie odpowiedział tez na moje błagalne żebry.
  11. Z tymi talerzami robię tak samo.:evil_lol: Taki komentarz działa piorunująco na niektórych, a ile mam uciechy, widząc minę delikwenta :evil_lol: :evil_lol:
  12. A my mamy zabawę pt Jaki pies dzielny, ucieka potwór przed walecznym psem. Duzo hałasu, mnóstwo decybeli i ...wszyscy zadowoleni.Nawet posprzatane na ..chwilę. Za moment tyle samo sierści..i znów pretekst do walki z potworem.
  13. Danuś, czy Twoje psiaki tez boją się odkurzacza? Tak zrozumiałam ten podpis do zdjęcia: czy trzeba tak często sprzątać? Mój [I]dzielnie[/I] próbuje atakować rurę od odkurzacza, szczekając okropnie, podbiegając do warczącej bestii i odskakując, gdy widzi, że bestia dalej warczy i nie ucieka. :evil_lol:Taki dzielny ten mój Oskar ;)
  14. [quote name='dara9']jestem w trakcie porządków wiosennych i znalazłam kilka ciuszków, do tygodnia postaram się zrobić bazarek dla dziewczyn![/QUOTE] Super Dara, dziękujemy:loveu: [quote name='danka4u1']Ruszył bazarek ogłoszeniowy. Dwupak byłby w potrzebie. Dzis i jutro raczej nie będzie mnie na dogo. Kupujemy ogłoszenia? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224739-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-50-ogłoszeń-do-31.03-ZAPRASZAM[/URL]!!![/QUOTE] Jeszcze jestem, ale zaraz wyjeżdżam. Ogłaszamy nasze slicznotki? [quote name='Agula99']A ja zaglądam do dziewczynek i pozdrawiam wieczorowo :)[/QUOTE] Witamy w Dwupakowie:multi::multi: Pozdrawiamy również:loveu:
  15. Ruszył bazarek ogłoszeniowy. Dwupak byłby w potrzebie. Dzis i jutro raczej nie będzie mnie na dogo. Kupujemy ogłoszenia? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224739-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-50-ogłoszeń-do-31.03-ZAPRASZAM[/URL]!!!
  16. [quote name='dara9']co to się dzieje...[/QUOTE] Dara, zawieruszona ciotko na wielkim Dogo!!! Witaj i czytaj....Meggi i Peggi znów razem po miesięcznej adopcji.
  17. [B]Margaret[/B], odgruzuj [B]skrzynię[/B] na pocztę :angryy:
  18. [quote name='Szarotka']Ciotka a co Ty tu o tej porze robisz ??[/QUOTE] Ja też tutaj bywam, ale milczę, bo cisza nocna obowiązuje;)
  19. Biegałam po wątku i znalazłam takie śliczne zdjęcie Megam. Zobaczcie, jakie pięknosci tu mamy [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/7ba633b27da42b85.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='FLY']Dziekuję!!:loveu: Zrobiłam przelew,przykro mi tylko 20 zł tak symbolicznie...mam nadzieje że więcej osob cos dorzuci..[/QUOTE] Dzięki FLY za pomoc.:loveu:Każdy grosik jest cenny dla Dwupaku, to kolejny bezpieczny dzien dla naszych psinek. [quote name='Szarotka']Tak mi przykro, ale narazie nie moge nic pomoc ...........[/QUOTE] Możesz. Wysłaj ze mną zaproszenia do M&P:multi::multi: [quote name='Angel']po niedzieli zrobie dla dziewczyn bazarek z książkami :)[/QUOTE] Angel, mam rózne szmatki wiosenne, torebki, które myslę znajdą nabywców. Jak będziesz potrzebowała teraz, napisz., wyślę.
  21. [quote name='margaret'][B]za luty i marzecz nie widze wpłaty Jogolci, ale to pewnie trzeba się upewnić Oleny,[/B] w każdym razie ja wysłałam prośbę-pytanie, wnosząc też o odpowiedź na pw lub na wątku[/QUOTE] Poczekamy na Olę- skarbnika skrupulatnego, a teraz już dobranoc- kolorowych snów, bo jutro/dziś też niestety jest dzień od świtu:shake::-(:shake:
  22. Hania to moja znajoma z Rybnika. Płaci z pewnością regularnie, jakos tak po 20 kazdego miesiąca i nic sie nie zmieniło w deklaracjach. Jogolcia prawdopodobnie rzadko bywa na Dogo..Jak płaciła ostatnio? Moze muszę napisac do niej na pocztę
  23. [quote name='FLY']To jakiś numer konta prosze a jutro na spokojnie zrobie przelew:)[/QUOTE] Już posyłam na pw. Spokojnej nocy.
  24. Fly, na skrzydłach tutaj przyleciałaś? Dziękujemy, kubeczek czeka, Meggi&Peggi też, a my slicznie dziękujemy za pomoc.
  25. [quote name='Szarotka']Mam dwa inne psy, ktorym tez obiecalam. Ile trzeba uzbierac ?? czy sa jakies stale deklaracje ??[/QUOTE] Kochana Szarotko, deklaracje zostały zmniejszone do połowy.....Meggi znalazła dom i nalezało zapłacic za pobyt Peggi 300zł. Nie wiem dokładnie, ile nam brakuje do utrzymania obu suń, ale pewnie sporo, tym bardziej że nie wszyscy sponsorzy dotarli jeszcze na wątek i nie wypowiedzieli się w tej kwesti .....dobrze nie jest. Ratuj. Ja znów wuruszam w drogę [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIan-ln30CsC6rz7dR4RwbMGC6ImDTfVOvG8aYOzIfIJWWwnpw[/IMG]
×
×
  • Create New...