Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. No i tak tez bywa tam, gdzie Parysek znalazł swoje szczęście. Wy spicie, a zwierzaki balują.
  2. Niczego tam nie brakuje, jak widać na załączonym zdjeciu.
  3. [B][COLOR=red][quote name='UBOCZE']Czy już jest podjęta decyzja, do którego hoteliku ma pojechać Cykorek?[/QUOTE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black]????????????????????????????????????????????????????????????????????[/COLOR][/B]
  4. [quote name='mestudio']Kolejna bieda przerażona okropnie. Czy on jest z tych piesków, które nie dają się absolutnie dotknąć człowiekowi tak jak Pieguska, która jest u mnie w DT? Czy może przejawia jednak jakieś chęci w kierunku człowieka?[/QUOTE] O! Mestudio, jak dobrze, że zawitałaś do nieszczęśliwego, wystraszonego Cykorka. DZIEWCZYNY, [U]kto ma podjąć decyzję o ewentualnym miejscu pobytu Cykorka. Ja nie czuję się upoważniona do tego, bo nie znam psa tak dobrze jak Wi i jestem od niedawna na wątku[/U]. Dalej rozsyłam zaproszenia do Cykorka...
  5. PARYS, spać, a nie uprawiać hazard po nocach:mad::mad: DOBRANOC
  6. Wiem, jestem tutaj dobrowolnie i tak juz zostanie. Oczywiscie z Tobą. Nie daję rady czytać wątków, a lubię wiedzieć dokładnie i...wkurza mnie hopanie bez konkretnych rezultatów ażdo...zaniku psa.
  7. [quote name='marysia55']Danusia ja Ciebie na prawdę nie inwigiluje ani nie wmontowałam Ci czipa :roll:. Na wątek zaprosiła mnie Szarotka :lol:. Muszę sobie poczytać o psiaku :razz:, ale chyba juz jutro.[/QUOTE] To poczytaj, ale juz nie wiem komu wysyłać zaproszenia na wątek i wobec innych -wymagających szybkiej interwencji- nawet nie będę Ci posyłać linków, bo i tak masz wiele " swoich"- ogarnia mnie chwilowo poczucie "beznadziei"...Ale na pewno tylko chwilowo, bo dziś przesadziłam z akcjami żebraczymi i czasem spędzonym na dogo.Powinnam chyba iść na odwyk..:shake:
  8. [IMG]http://www.arpegio.pl/anim/zwierzeta/a3.gif[/IMG] Zobaczcie,:placz: [COLOR=red][B]TOFFIK [/B][/COLOR][COLOR=white]p[COLOR=black]prosi, bardzo prosi o grosik.:placz::placz:[/COLOR][/COLOR]
  9. [IMG]http://chmurak.pl/pictures/341ec_pies-spi-chyba.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojna dla Sajmonka i dla Was, a Sajmonek nawet jesli nie śpi, to niech sobie poleniuchuje. Już mu wolno, bo jest bezpieczny. [B]DOBRANOC.[/B]
  10. [IMG]http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/coeurderose.gif[/IMG] [B][COLOR=royalblue]OLINEK DZIEKUJE WSZYSTKIM ,KTÓRZY GO ODWIEDZAJĄ, PAMIETAJĄ O NIM. JUZ NIE CZUJE SIĘ SAMOTNY I OPUSZCZONY :lol::lol: [/COLOR][/B]
  11. [quote name='kmurdz']dorzucam 15 miesiecznie na hotelik. dajcie prosze znak jesli uzbiera sie cala potrzebna kwota i kiedy mam przelac. do gory malutki!!![/QUOTE] Dzięki, serdeczne dzięki:multi::multi: Biedak Olin zaczyna być...może jeszcze nie bogaty, ale JEST NADZIEJA DZIĘKI WAM na lepszą przyszłość:lol: Jak zgłosi się na wątek główna księgowa Olinka- damy znać. [COLOR=red]BĄDŹ Z NAMI I OLINKIEM.:lol:[/COLOR]
  12. [quote name='Mika31']zapisuje wątek[/QUOTE] Dzięki, odwiedzaj nas, a zwłaszcza biedaka Olinka.Pozdrowienia
  13. [quote name='papryka']witam to ja zaproponowalam hotelik,)))[/QUOTE] Papryko kochana, dzięki za pomoc. Czekamy na Zofiję, [U]bo ja tutaj tylko...sprzątam[/U],:evil_lol: a od decyzji są lepiej znający psa.:lol:
  14. [quote name='Julka_']przepraszam, ze tu pisze, ale zalozylam temat o bezdomnym psie z Biskupic..Czy ktoś może mu pomóc?[/QUOTE] Daj jakiś link do wątku. [quote name='ranias']Byłam na żebrach u 50 osób. Jeszcze zaproszę na watek do psiaka samą siebie ;-)[/QUOTE] Reniu, poczytaj posty wyżej. Ja nie mogę o niczym sama decydować. Jak wejdzie Zofija, to mam nadzieję, że ustosunkuje się do propozycji Papryki. Tak, zapraszam Cię na wątek, albo ZRÓB SOBIE TO SAMA:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Julka_']mogę dać jedynie 20zł m-cznie.. i podniosę[/QUOTE] Dziewczyno :lol: :multi: 20 zł dla biedaka Olinka to majątek:multi::multi: Dziękujemy, bardzo dziękujemy:lol:
  16. [quote name='Borówka16']Zapisuję... Jutro zrobię mu ogłoszenia ;)[/QUOTE] Dzięki Borówka za pomoc. [B][U][COLOR=red]DZIEWCZYNY, dostałam taką wiadomość od papryki na pw.[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=red]Postanówcie, co dalej z Olinem, bo Wy znacie lepiej psiaka, jego kondycję i warunki, w jakich powinien być.[/COLOR][/U][/B] Dzisiaj 21:15 [URL="http://www.dogomania.pl/members/90361-papryka"][B][COLOR=#4444ff]papryka[/COLOR][/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/statusicon/user-online.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/ranks/4mldogomas.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/members/90361-papryka"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/avatars/generic/16.jpg[/IMG][/URL]Zarejestrowany Mar 2009 Skąd SKIERNIEWICE Postów 874 [B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.gif[/IMG] Odp: Olin [/B] [INDENT]jedynie moge Wam podac nr do Sylwi - wlascicielki hoteliku dla psiakow kolo lowicza (nowy hotelik, warunki super, wlascicielka typowa psiara) poznalam Sylwie osobiscie, zadzwoncie i pogadajcie o psiaku - cene ustalicie indywidualnie (babeczka jest do dogadania sie) [URL="http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/"][COLOR=#4444ff]www.hotel-dla-psow.prv.pl[/COLOR][/URL], powolajcie sie na mnie, psa od razu mozna przywiezc a potem uregulowac pieniazki jak sie je uzbiera, dzisiaj smialo mozecie dzwonic, kilka psiakow juz ma tam miejsca zaklepane, powodzenia i dajcie znac, w razie co podaje kontakt do siebie: 793717703 Patrycja [/INDENT]
  17. [quote name='Agnezia']To ja Cię Olinku też będę odwiedzać, na razie tylko tyle mogę...[/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/305/68de0ee9e93bdc4emed.jpg[/IMG][/URL] Odwiedzaj nas, patrzcie, jak Olinek prosi.
  18. [quote name='Beatkaa']Biedaczysko :( Otrzymałam PW niestety nie mam jak pomóc,będę zaglądać do przystojniaka i podnosić wątek - tyle mogę.[/QUOTE] Bywaj, bywaj u Olinka. Jest nam raźniej w liczniejszym towarzystwie,a Olinek to towarzyski piesek i niech go widzą na dogo.
  19. [quote name='kopciuszek']hopsa hopsa[/QUOTE] Olinek dziękuje za hopsy: lubi być podrzucany, zwłaszcza, gdy kierunkiem jest jego własny dom i poczucie bezpieczeństwa. Odwiedzaj Olinka.
  20. [quote name='giselle4']Olinku bądz dobrej mysli tylko nie do schronu[/QUOTE] Wszyscy musimy być dobrej myśli, bo bez tego nie ma sensu nasza praca na dogo. Pozdrowienia od nas i Olinka.
  21. Jestem cioteczki i wyruszam na akcję żebraczą. Teraz trochę, a potem - pewnie po północy !!!- reszta. A trzeba dużo, bardzo dużo..:shake::shake:
  22. [B]:multi: HURRA SAJMONKU ! :multi: [/B]Teraz będzie tylko lepiej. Dzięki cioteczki za opiekę, starania.serce.:multi::multi:[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/662/hura.gif[/IMG]
  23. Zofija, dzięki za tekst. Skrzynkę już czyszczę, ale zaproszenia mogę wysyłać dopiero w nocy, albo bardzo późnym wieczorem. Zrobię, co mogę.
  24. Parysku, korzystaj z pięknej pogody i szczęścia, które Cię spotkała za sprawą tylu oddanych cioteczek i wujaszków.
  25. Toffiku, znowu były u Ciebie cioteczki z pomocą i dobrym słowem. Ewtos, udało się?? Tez tak miałam,skopiowałam aktywny banerek i...działa. Powodzenia, aż ...do skutku. TOFFIK musi byc widoczny na dogo. [B]TOFFIK NIE MOŻE WRÓCIĆ DO SCHRONU.[/B]
×
×
  • Create New...