Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Dzień dobry Światosławie. Pobiedgal po chłodnej trawce, bo już nie ma upału, a nóżki podobno lepsze. Co u Was cioteczki? Jak zdrowko i samopoczucie? Trzymajcie się, bo Świat - cały - na Was patrzy :evil_lol:
  2. [quote name='Sabina02']Ja tez nie wierze ludziom... A najbardziej tym ktorzy podaja jakis odlegy termin adopcji... Oczywiscie powiew nadziei zawsze jest dobry, ale lepiej cieszyc sie ostroznie. :[/QUOTE] Pani w rozmowie podała termin 30, 31 , uzasaniając go koniecznością...zebrania pieniędzy- wypłata ?- na legowisko, zabawki, kocyk...dla Rudej. Nic nie rozumiem; z pewnością muszę przyjrzeć się temu na miejscu. Obawiam się, że to powiew nadziei, ale koniecznie muszę byc tego pewna.
  3. Ciotka Danka mowi dobranoc.Spokojnego snu dla Ciebie Syla.
  4. [quote name='kora78'] a gdzie nasza Danka? taka cicha??[/QUOTE] Danka śledzi losy braci ksero, ale nic nie pisze..., bo jestem z doskoku na dogo. Jestem na wypoczynku, który wypoczynkiem nie jest..Mało czasu, dużo zajęć, tylko myślami mogę być z Wami i psiakami i niestety to nie prowadzi d niczego konkretnego, ale na szczęście psiaki mają dużo kochanych cioteczek, które zadnbają o ich los. Tyle tylko teraz mogę:shake:
  5. "Wyslanniczka specjalna" czyli ja najbardziej obawia się, że domek może być nie taki, jak wymarzyłysmy sobie i Ruda nadal pozostanie w schronie.....a tak chcialoby się dać tej psinie poczucie szczęścia u boku swojego czlowieka.
  6. Cykorek będzie pieskiem domowym, już widać duże postępy- w takiej atmosferze miłości, cierpliwości, jaką ma u Agatki.
  7. Najważniejsze [U]ZOBACZYĆ [/U]"naocznie te perspektywy"...ale to po powrocie do domu.Taki niewierny Tomasz jestem.:shake: Dobranoc Rudasku, wszyscy sympatycy i fanowie naszej rudej maskotki.
  8. Dzwoniłam do pani, ktora chce adoptować Rudą. Sprawa jest aktualna, ale dopiero 30, 31 sierpnia pani może zabrać pieska. Teraz jestem poza domem i spotkam się z " domkiem " w okolicach 15 sierpnia. Muszę to zobaczyć na własne oczy, porozmawiać,; domek musi być sprawdzony tak, jak to tylko jest możliwe. [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2200.jpg[/IMG][/URL] Musisz mieć najlepszy domek, piesku śliczny.
  9. Mestudio i cały Twój zwierzyniec, nie wyłączając kotów :multi:- jak żyjecie? Jak ADHD Lisiowe i poranne serenady ? Czy Pieguska nadal jest " zwierzyną łowną":evil_lol:- tzn Ty Mestudio musisz ją " łowić", by podeszła do Ciebie? Czy już u Was świerszcze rozpoczęły przedwieczorny koncert, poprzedzając poranne śpiewy Lisia? Mówię Wam dobranoc, a jak czas i okoliczności pozwolą, wpadnę tutaj jeszcze.:lol:
  10. Olinku- dzielny uśmiechnięty psie - na jednym ze zdjęć uśmiecha się !- nabieraj ciałka, bo humor już Ci chyba wrócił w dobrych warunkach.
  11. [quote name='zeberka4']poproscie kogos o wizyte poadopcyjną ,kogos kto jest z Poznania! .[/QUOTE] Dobrze by było. Myslę, że Pan nie poszczuje tego kogoś [U]Z WIZYTĄ[/U]....psami :evil_lol:
  12. Pięknie piszesz Alfal o swojej Tarze. Jedna wielka miłość, przywiązanie, poczucie bezpieczeństwa NA ZAWSZE. [U]Twoja Tara jest szczęśliwa i Ty z nią też.[/U] Cykorek też zrozumie, że tak dobrze już zawsze będzie.A moze już to wie.
  13. [quote name='siekowa']U Fiki wszystko dobrze, była nawet ostatnio na kontroli. [/QUOTE] Czy macie psinę na oku ? Wszystko w porządku?
  14. [QUOTE=Syla;15120008[U]]Mój były mąż, a jednocześnie teraźniejszy TZ[/U][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: hehehe - podoba mi się to określenie:multi::evil_lol: i status chyba też byłby dobry:evil_lol: Muszę przemyśleć sprawę na własny użytek:evil_lol: :multi:- dzięki Syla za podsunięcie pomysłu..:multi:
  15. Piękny pies. I chyba " model super sportowy",:multi: :multi: taki że tryb sportowy nie wystarczy dla niego.:evil_lol::evil_lol: Jak przyjemnie kończyć dzień, widząc zadowolonego i szczęsliwego psa.
  16. Dzięki Syla, dobry duszku Rudaska.Trzymam Cię za słowo, bo ja ciemna jestem w te " klocki", a Ruda biedna jak mysz kościelna...Bez posagu w świat ?:shake:
  17. Pani zażyczyła sobie dopiero pod koniec sierpnia " sprowadzić " Rudą- tak pisala Angel kilka postow wcześniej- będę dzwonić jutro, zeby domek nie zapomniał o psiaku, ale dopiero w drugiej połowie sierpnia będę w Rybniku i mogę sprawdzić, na jakie warunki ewentualnie idzie Ruda...no i czy ja chcą, bo nic na siłę. Transport ? Kasa??
  18. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL]Buziaki dla wszystkich fanów i sympatyków Rudej i dla głównej osobistości tego wątku- Rudaska- też.
  19. Pączek jest drożdżowy, a racuch...niekoniecznie..
  20. [quote name='mestudio']. A co do wolności psów to ja nie planuję trzymania psów wiecznie w kojcach, zawsze chodzą wolno pod nadzorem i mają wybór. Tylko kiedy gdzieś wszyscy wychodzą psy są zamykane i na noc oczywiście. Ale jak będzie całość ogrodzenia to szczególnie nocą będą wolne w ciepłe dni.[/QUOTE] Wolność to Lisio i Pieguska już mają u Ciebie, odkąd wyszły ze schroniska, a kojec nie jest złą rzeczą w takich sytuacjach, o jakich piszesz.Zapewnia psom bezpieczeństwo i dyscyplinuje. Ach, chciałoby się posłuchać tych świerszczy czy innych słowików w Twoim raju... Dobranoc Wam wszystkim. Buziaki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL]
  21. Wstaw Miętolińskiego. Będziemy go miętosić wirtualnie...
  22. Mania już szczęśliwa z pewnością u swojego człowieka, ale Kajtek- terrorysta...:shake: on prawdopodobnie dąży do tego, by zostać jedynym[B][U] psem na SWOICH WŁOŚCIACH[/U][/B] i niepodzielna miłość swojej Pani.:evil_lol: taki mały terrorysta :evil_lol: :shake: :evil_lol:
  23. Nieprawda, tydzień temu zamawiałam RC i dostałam przesyłkę kurierem.
  24. Eduś, już w domku ??? Lejek balował:multi:, a Ty psie wakacyjny bywasz poza domem :shake: Pani na pewno zostawiła Ci jakiś przysmak z urodzin Lejka.
  25. Angel, super !!! W Rybniku będę w połowie sierpnia. Podaj mi na pw tel do Pani. Na temat wizyt przedadopcyjnych mam mętne wyobrażenie, ale jeśli napiszesz mi więcej o tym, postaram się wywiązać z zadania jak najlepiej. Dla Rudej wszystko. Jesli nie mogę jej mieć u siebie, niech będzie blisko.
×
×
  • Create New...