Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Pozdrawiam miłych i pracowitych Muszkieterów, pracujących w branży obróbki drewna;) Czekam na słoneczko i równikową temperaturę, która ma nadejść od Panbazyla- pogromcy biurokratów i korzystając z łaskowości Dogo, postukam sobie chyłkiem i nocką, kryjącą wszelkie [I]zberezieństwa -[/I]na wątkach tu i zwłaszcza ówdzie[URL="http://smayliki.ru/smilie-139676391.html"][IMG]http://s2.rimg.info/b63eb68e21a775901d58339dc194e01e.gif[/IMG][/URL]
  2. [B]jolam[/B],to to źródło gifów [url]http://smayliki.ru/[/url] na zdrowie i poprawę humoru:loveu: [B]Panbazylku,[/B] żyjesz? Cała i zdrow po tym spotkaniu na kawie;) [B]Dana,[/B]pracuj powoli. Do emerytury daleko :evil_lol:
  3. [quote name='panbazyl']się uśmiałam serdecznie z rysuneczków. Nie ma jak to dobry nastrój - dzięki :)[/QUOTE] A cóż nam pozostało wobec kaprysów Dogo i aury...u nas cały dzień tak:[URL="http://smayliki.ru/smilie-39285639.html"][IMG]http://s.rimg.info/7f2849d24073a1041a256a16a31c0a74.gif[/IMG][/URL]
  4. Sensownego nic nie da się zrobić, ale ten gif, to na pewno jestem ja, a nie Ty...te fajeczki;) jesteś uzależniona???? [URL="http://smayliki.ru/smilie-139809447.html"][IMG]http://s2.rimg.info/21c27ef0c82ad8a6b9743ce64ed2b985.gif[/IMG][/URL]
  5. To ja w zmaganiach z Dogo[URL="http://smayliki.ru/smilie-406039719.html"][IMG]http://s4.rimg.info/da82cebbbb232772c2271e24cb306e14.gif[/IMG][/URL] A to moje laptoki [URL="http://smayliki.ru/smilie-895582311.html"][IMG]http://s15.rimg.info/b5bf692ac82368897008e3cf217fef28.gif[/IMG][/URL] za chwilę będą tak potraktowane. Nie potrafię się nadal ćwiczyć w cnocie pokory i cierpliwości[URL="http://smayliki.ru/smilie-406039719.html"][IMG]http://s4.rimg.info/da82cebbbb232772c2271e24cb306e14.gif[/IMG][/URL]
  6. [I]Laptoka[/I] szkoda...deszcz Cię przestraszył..??;)
  7. [IMG]http://s4.rimg.info/4e1f5ebad4ed429a2f69d90b630aa0a7.gif[/IMG]i jeszcze raz i jeszcze raz...[IMG]http://s4.rimg.info/4e1f5ebad4ed429a2f69d90b630aa0a7.gif[/IMG]teraz u mnie dogo zwariowało i zaraz oberwie za nie komp:mad: Nie wiem, czy uda mi się wysłać ten post:shake:
  8. O!!!! KROWA!!!:multi: swojska krowa:multi: w moich rodzinnych stronach te swojskie krasule były czerwone czy jak to tam się nazywa..;)
  9. Swojskie zabie [I]trele.......[/I]Pozdrawiam słonecznie, prawie[I].....:shake:[/I][URL="http://smayliki.ru/smilie-313033575.html"][IMG]http://s3.rimg.info/511b987ba410133860a21aafd0b235c2.gif[/IMG][/URL]
  10. Tak mi się marzy nad ranem.....;) Dobranoc i takich kolorowych i [B]cieplutkich[/B] snów:multi:[URL="http://smayliki.ru/smilie-881855367.html"] [IMG]http://s15.rimg.info/a6dafcbff37adf973ac88048c9646d9a.gif[/IMG][/URL]
  11. A ja przyfrunę nawet bez zaproszenia :multi: :multi: Meszki, komary i inne fruwające paskudztwo to dla mnie alergika katastrofa:angryy:
  12. [quote name='jotpeg']trzy dni temu wyciagnelam na spacer z psem zimowa kurtke :roll:[/QUOTE] A myślałam, ze tylko ja jestem taki zmarzlak..:shake: Dziś trochę[I] przewietrzyłam [/I]na spacerze z Oskarem wiosenne ubranka.... Nie wiadomo, jak długo będzie ta wiosna. Znowu jutro powrót do zimowych kurtek??? Panbazyl, jak spisują się kozaki w maju??:evil_lol: Dana, jaka pora roku u Ciebie? Jak Murzyniątka dwa?
  13. A już myślałam, że Dana ma kolejnego psiaka -tym razem yorka:lol: :multi: ;) Nie byłaby to złe rozwiązanie dla psiny;) U nas znowu nawrót zimo-jesieni:evil_lol: zimno, leje sobie z góry na dół i nawet chyba odwrotnie. Żegnajcie piekne spacery w słoneczku. Oczywiście piękne dla mnie, bo Oskarowi nic nie przeszkadza, a ile smacznej wody zawierają kałuże:evil_lol::angryy: i wytarzać się mozna w mokrej trawie, a jakie dorodne kleszcze...:angryy: strach się bać:shake:
  14. Kajtusiu:-( wiem, ze dobrze Ci było u Reni, ale czy musiałeś szukać innego raju? Reniu,jestem tutaj z Tobą. Żadne słowa nie wypowiedzą tego, jak Ci współczuję. Jestem tutaj z Tobą:loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2vknxgl.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Olena84']Mamy nową deklaracje stała, od Hania i Teresa spoza dogo, dzięki danka4u1, 20zł, juz dotarła, bardzo dziękuje![/QUOTE] Na zdrowie Romusiu:loveu: Trzymam kciuki za domek dla Romusia.
  16. Witajcie. U mnie zdjęcia wyswietlają się normalnie, ale Dogo nie zawsze jest łaskawe i wpuszcza mnie w swoje podwoje według własnego tzw widzi mi się:evil_lol: Wynagradzają mi jednak to wszystko wspaniałe zdjecia sarnowo- psowe i słoneczko jeszcze jest:multi:, co u nas od paru dni nie ma miejsca, że nie wspomnę o prawie minusowych temperaturach:angryy: Byle do wiosny...;) chyba 2014;)
  17. [quote name='Lionees']Kajtuś jest bardzo słaby,jest na lekach i kroplówkach wzmacniających.Porobiłam badania,nie jest chory,nic konkretnego Mu nie dolega oprócz starości niestety a na to nie ma leku.. Potem powklejam fotki. Umarła moja Niunia maleńka dziewczynka babuleńka...nie mogę się pozbierać i już się chyba nie pozbieram. [URL]http://img827.imageshack.us/img827/3492/r2504.jpg[/URL] Tu Kajtuś z Niunią..[/QUOTE] Reniu, dopiero dziś przeczytałam o Niuni:-( Kochana, jestem zawsze tutaj z Tobą.:loveu: Mało piszę, ale czytam, co u Was. Jak Kajtuś?
  18. [IMG]http://obrazki.elektroda.pl/3201018100_1369206348.jpg[/IMG]
  19. Witam o świcie...;) Odwiedzam biednych Muszkieterów, bo czas na spacer..;) Wybiegamy:multi: [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9z3Hz2SwyVhzUohhQlJvGY2CjODlIl7N5LOxZ23lSemUxNqtc[/IMG]
  20. [FONT=book antiqua]Jestem u Ciebie, Franusiu :loveu: Pamiętam.[/FONT][FONT=book antiqua][/FONT]
  21. Jestem kobietki:multi:Zdjęcia obejrzałam- aż dziw, ze Dogo mi pozwoliło;)-, zrelaksowałam się jak zwykle od tego nadmiaru przestrzeni, zieloności i fruwających ,ewentualnie obrażonych za garden party- Muszkieterów;). Teraz zmykam z Oskarkiem na spokojny ,miejski spacerek. Dziaduś chce też powąchać skwerkową zieleń. U mnie Dogo wyczynia wszystkie możliwe wariackie kombinacje:angryy: Czekam ,kiedy przemówi do mnie psim głosem i to byłoby najbardziej pożądane jak przystało na psi portal:evil_lol:
  22. [quote name='jolam']no pewnie że chcemy :-) a przy okazji zdradź tajemnicę jakim aparatem focisz i jakim obiektywem ;-) cudne fotki[/QUOTE] Możesz też zdradzić, kto zajmuje się tymi cudami skalniakowymi i innymi w ogrodzie...??? Twój ogród, męża hobby...?;);) Kolorowych snów:loveu:
  23. [URL="http://smayliki.ru/smilie-878248071.html"][IMG]http://s14.rimg.info/018e0e845f17ea46e8bd49d8e6a7acb8.gif[/IMG][/URL]
  24. Danusiu, jak zwykle relaksuję się przy Twoich zdjęciach i jak zwykle po ...północy. Jakos doba się mi sfilcowała...;) Pozdrawiam :loveu:
  25. Dziękujemy za pozdrowienia i fotorelację przyrodniczą. Po zidentyfikowaniu ptactwa, prosimy o uzupełnienie naszej wiedzy w tym zakresie;) Pozdrawiam majowo- żabkowo[IMG]http://gify.joe.pl/gifs/zwierzeta/zaby/przeskakujace-przez-siebie-zaby.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...