Przepraszam za offa. Ale przy okazji podniose watek
Prosze, zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.191923-Nie-wiem-jak-pomoc-%28-%28-B%C5%82agam-o-rady-%28-%28?p=15287118#post15287118"]http://www.dogomania.pl/threads/1919...8#post15287118[/URL]
Przepraszam za offa. Ale przy okazji podniose Fadulka
Prosze, zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/threads/191923-Nie-wiem-jak-pomoc-(-(-B%C5%82agam-o-rady-(-(?p=15287118#post15287118
Wczoraj miałam okazję poznać osobiście Guffiego. To cudny psiak, dał się wymiziać, co i raz podbiegał ale gdy widział ile psów też pragnie pogłaskania nieśmiało rezygnował. Ale wygłaskałam go za wszystkich:p