Jump to content
Dogomania

Madzialen

Members
  • Posts

    269
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzialen

  1. Boże, taki maluch na łańcuch :( Nie mogę pomóc niestety, podniosę chociaż.
  2. podniosę chociaż dziewczynkę... Bidulka;(
  3. Zapisze sobie watek Dyzia:)
  4. Przepraszam za offa. Prosze, zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/191923-Nie-wiem-jak-pomoc-(-(-B%C5%82agam-o-rady-(-([/url] [URL="http://www.dogomania.191923-Nie-wiem-jak-pomoc-%28-%28-B%C5%82agam-o-rady-%28-%28?p=15287118#post15287118"][/URL]
  5. Przepraszam za offa. Ale przy okazji podniose watek Prosze, zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.191923-Nie-wiem-jak-pomoc-%28-%28-B%C5%82agam-o-rady-%28-%28?p=15287118#post15287118"]http://www.dogomania.pl/threads/1919...8#post15287118[/URL]
  6. Przepraszam za offa. Ale przy okazji podniose Fadulka Prosze, zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/threads/191923-Nie-wiem-jak-pomoc-(-(-B%C5%82agam-o-rady-(-(?p=15287118#post15287118
  7. Zapisze sobie watek Owieczki
  8. [quote name='kakadu']ciocia kociabanda obiecala filmik :)[/QUOTE] to z niecierpliwoscia czekamy na filmik;D
  9. Podniose Wtorka do gory. Piekny psiak, czemu jeszcze tam siedzi:( Pozwolilam wziac sobie banerek, mam nadzieje ze moge :P
  10. Cudowne wiesci:):) Powodzenia piesku:)
  11. Wczoraj miałam okazję poznać osobiście Guffiego. To cudny psiak, dał się wymiziać, co i raz podbiegał ale gdy widział ile psów też pragnie pogłaskania nieśmiało rezygnował. Ale wygłaskałam go za wszystkich:p
  12. [quote name='ania_sami']tylko wlasnie nie jest dobrze z tymi kotami...[/QUOTE] No i właśnie z tego co wiem Ranga dlatego wróciła do Azylu...
  13. Zapisze sobie i przy okazji podniose temat.
  14. no to polowa dosc szybko poszla do domkow;p
  15. Czyli psiak nie przezyl... a tak sie cieszylam ze mu sie udalo... Zgadzam sie, masakra. Jedno za 2gim;/ Szlag czlowieka trafia...
  16. niestety moge tylko podrzucac... sliczny Faduś.
  17. Juz w koncu nie moge sie doczytac, psina zyje?
  18. Przerażające...brak slow...
  19. zapisze sobie, jest cudny:(
×
×
  • Create New...