Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. Po dwóch tygodniach dostał w nocy wylew, ale zaraz miał pomoc veta. Bardzo się bałam, że z tego nie wyjdzie. Przestał brać Enarenal, który osłabia i uszkadza nerki, są lepsze lekarstwa na chore serce. Już nie jest chudy i słaby, czuje się bardzo dobrze jak na jego wiek, bo ma więcej niz 10 lat. Aniu z Poznania, byłaś u mnie na wizycie przedadopcyjnej i widziałaś mojego Ernisia.
  2. wiem, że Franio z tego wyjdzie, tylko musiałby iść do domu, ja mojego staruszka Ernisia znalazłam na Allegro, szukano DS dla 10-letniego pieska z chorym, słabym serduszkiem, zgłosiłam się i 21 lipca Erniś przyjechał do mnie, był chudziutki, słaby i strasznie zestresowany. Co wyszedł na dwór to robił kupę, musiał też brać Enarenal i Furosemid. W nocy nie spał tylko cały czas chodził.
  3. witam wszystkie cioteczki, chcialam zapytać czy ktoś zna może wolontariuszkę Małgosię ze schroniska w Lublińcu, od lipca mam pieska Ernisia z tego schronu, miałam jej telefon ale gdzieś mi przepadł
  4. gdyby przyjechał ktoś z Warszawy to mogę przenocować nie ma problemu
  5. myszo 1 Iwonko kochana, wiem że się starasz ale chciałabym już mieć malutką u siebie
  6. jestem cioteczki, to kiedy Migotka moja śliczna sunieczka przyjedzie do mnie, bo cała rodzina się pyta a ja nie wiem co odpowiedzieć
  7. Tolu, z tego wszystkiego co poczytałam dzisiaj to zapomniałam kto zbiera pieniądze na Frania ale prosze o nr konta
  8. Tolu, wiem że kiedyś kierowniczką schroniska była pani Ola, która bardzo dbała o psy, moje koleżanki kiedyś wzięły pieski ze schronu i strasznie ją chwaliły
  9. Ano 666 dlaczego nie napisałaś do mnie, przecież powiedziałam że Tobie i Toli zawsze pomogę, podajcie mi nr konta to wyśle jakieś pieniądze na Frania, na razie jednorazowo 50 zł
  10. bardzo dziękuję myszo 1 za linka do wątku migotki i przepraszam, że nic nie zadeklarowałam ale zginął mi wątek i nie mogłam go znaleźć
  11. Pianko te 15 zł które dostałaś od Urszula N. to ode mnie na Uszatka, bo ja zadeklarowałam 15 zł co miesiąc, przepraszam, nie zauważyłam że ta idiotka nie wpisała tytułu wpłaty
  12. kizimizi podaj mi nr konta na pw to wpłacę na sunię 30zł na razie, może później będę mogła więcej dać
  13. Malwi, z tym zamarzaniem prawie masz rację, u nas jest strasznie zimno, ale najważniejsze że Opera już nie marznie i ma dom, pieniądze za styczeń wyśle wam wcześniej pozdrawiam serdecznie
  14. proszę tylko o nr konta zebym mogła wpłacić pieniądze
  15. Tereso, deklaruję 15 zł miesięcznie dla Uszatka, na razie nie mogę więcej, pozdrawiam
  16. wiem magdolo że Tola jest niepełnoletnia, ale może w schronisku Azorek jest jakaś starsza wolontariuszka która mogłaby się zająć wpłatą pieniędzy
  17. dzięki magdolo za odpowiedź ale chciałabym jutro wpłacić pieniądze wiem że są potrzebne
  18. Kiri211 zadeklarowałam 30 zł dla Bakuni, pisałam kilka razy do Toli i nadal ch....a jasna nie wiem gdzie je wpłacić, może się w końcu dowiem chyba że ktoś robi sobie jaja
  19. Tolu zapomniałam napisać że przyjadę we wtorek 15 grudnia
  20. Tolu przyjadę do Obornik autobusem ok. 9 rano tylko napisz mi gdzie się możemy spotkać żebym mogła dać pieniądze
  21. Tolu podaj mi tylko nr konta do wpłaty chyba że chcesz odebrać pieniądze osobiście bo ja w przyszłym tygodniu muszę przyjechać do Obornik
  22. oczywiście że można a jak byście potrzebowali pieniędzy na słomę dla piesków to też pomogę
  23. Tolu nie szukaj pieniędzy na Bakusie ja dam 30 zł na wyciągnięcie jej ze schronu i strasznie się cieszę że znalazła domek
  24. Tolu, proszę skontaktuj się ze mną w sprawie Bakuni, chciałabym dać ogłoszenie dla niej w naszym Gońcu Rogozińskim i porozmawiam czy ktoś by jej nie wziął, będę Ci pomagać
  25. mogę zadeklarować co miesiąc 15 zł tylko napiszcie mi gdzie wpłacać
×
×
  • Create New...